Antikoncepce o den dříve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kz198
Povídálka 16 příspěvků 13.02.18 17:00
Anti o den dříve

Hezký den, měla jsem užít dnes poslední placebo, a aktivni pilulku zitra. Bohuzel jsem si misto placeba vzala uz aktivni pilulku. Ovlivni to neco?

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6412 příspěvků 33 inzerátů 13.02.18 17:06

Ne..

Karleon
Kelišová 5245 příspěvků 13.02.18 17:40

V příbalovém letáku je určitě napsáno, že lze takto upravovat cyklus. Pauza se nesmí prodloužit, ale libovolně zkrátit nebo vynechat ano.

Zuzza3
Nováček 2 příspěvky 02.05.18 10:05
Antikoncepce dříve

Vzala jsem si antikoncepci z nového platíčka omylem o 5 dní dříve. Můžu to teď vynechat a začít užívat zase normálně, jak jsem zvyklá za 5 dní? Děkuji za radu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama