Antikoncepce o den dříve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kz198
Povídálka 18 příspěvků 13.02.18 17:00
Anti o den dříve

Hezký den, měla jsem užít dnes poslední placebo, a aktivni pilulku zitra. Bohuzel jsem si misto placeba vzala uz aktivni pilulku. Ovlivni to neco?

Reakce:
pannda
Kelišová 6649 příspěvků 33 inzerátů 13.02.18 17:06

Ne..

Karleon
Kelišová 5379 příspěvků 13.02.18 17:40

V příbalovém letáku je určitě napsáno, že lze takto upravovat cyklus. Pauza se nesmí prodloužit, ale libovolně zkrátit nebo vynechat ano.

Zuzza3
Nováček 2 příspěvky 02.05.18 10:05
Antikoncepce dříve

Vzala jsem si antikoncepci z nového platíčka omylem o 5 dní dříve. Můžu to teď vynechat a začít užívat zase normálně, jak jsem zvyklá za 5 dní? Děkuji za radu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >