Reklama

Antikoncepce o den dříve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kz198
Povídálka 16 příspěvků 13.02.18 17:00
Anti o den dříve

Hezký den, měla jsem užít dnes poslední placebo, a aktivni pilulku zitra. Bohuzel jsem si misto placeba vzala uz aktivni pilulku. Ovlivni to neco?

Reklama

Reakce:

pannda
Kelišová 6501 příspěvků 32 inzerátů 13.02.18 17:06

Ne..

Karleon
Kelišová 5300 příspěvků 13.02.18 17:40

V příbalovém letáku je určitě napsáno, že lze takto upravovat cyklus. Pauza se nesmí prodloužit, ale libovolně zkrátit nebo vynechat ano.

Zuzza3
Nováček 2 příspěvky 02.05.18 10:05
Antikoncepce dříve

Vzala jsem si antikoncepci z nového platíčka omylem o 5 dní dříve. Můžu to teď vynechat a začít užívat zase normálně, jak jsem zvyklá za 5 dní? Děkuji za radu

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >