Antibakterialni vysavac Raycop

55
14.11.10 19:40

antibakterialni vysavac Raycop

Ahoj, zajimaji me zkusenosti s antibakterial. vysavacem Raycop. Jak je narocny na pouzivani a jak casto je potreba luzkoviny takto vysavat? Je znat zlepseni zdravotniho stavu? Mam obe alergicke deti a rozmyslim se jestli ho koupit nebo radeji investovat do povlaku na matraci, atd. Poradi nekdo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

55
16.11.10 19:31

koukam, ze ho asi nikdo doma nemate, tak to nebude takovy zazrak :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Petika
26.9.12 12:41

Kvůli alergii také uvažuji o tomto vysavači. Je to pár pátků zpátky, co jste psala příspěvěk… zkusila jste ten vysavač? Já bych mu věřila, jen by mě zajímalo, jak dlouho vydrží ta lampa (náhradní díl stojí necelých 1000 Kč). Povlaky na matraci (svojí) mám. Ale to neřeší gauč, plyš. hračky, koberec… Tak jestli jste ho tenkrát pořídila, napište, jak jste spokojená. Díky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
22
13.2.14 17:52

Koupil někdo nakonec ten Raycop?:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.2.14 19:29

Ano, my ho koupili. Máme ho už víc jak rok. Vysávám s tím postele, deky s polštářema, gauč. Vetší drobky to moc nebere, takže např koberec napřed vysaju normálním vysavačem. Raycop ale nabere, i po běžném vysátí, spoustu jemného prachu. Alergik jsem já a na své posteli mám onen speciální povlak, tak nevím, jestli vysavač opravdu roztoče zničí tou speciální lampou. Nicméne prach určitě vysaje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama