Antibiotika a ms

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petttulee
Povídálka 45 příspěvků 26.10.14 09:53
antibiotika a ms

Ahoj holky mužou mi antibiotika narušit cyklus brala jsem penicilin ms mám dostat až za 14 dní a krvácím už ted mín jak při ms vždycky mě bolí břicho a ted nic ted nikdy jsem to neměla

Reakce:
SussieS
Závislačka 3840 příspěvků 26.10.14 09:54

Jasně, antibiotika jsou obrovský zásah pro tělo, je to běžné :)

Petttulee
Povídálka 45 příspěvků 26.10.14 09:55

Ok tak to jsem ráda :) díky

Tynkycat
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 10:03

Taky se mi to stalo, krvácela jsem trochu úplně mimo cyklus a pak zase naopak cyklus asi 50 dní 8o :)

MarkétkaBeruška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 10:06

Mohou… :hug:

Vuninka
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 26.10.14 10:32
@Petttulee píše:
Ahoj holky mužou mi antibiotika narušit cyklus brala jsem penicilin ms mám dostat až za 14 dní a krvácím už ted mín jak při ms vždycky mě bolí břicho a ted nic ted nikdy jsem to neměla

Ahoj taky mám antb co je beru 14 dní po celou dobu krvácím taky jsme mít ms ještě neměla…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >

Zemřel Dan Nekonečný (†52): Co zabilo milovníka slunce, třpytek a žhavých rytmů?!

Proslul jako zpěvák, tanečník, velký šoumen, a hlavně fanatik do ohně,... číst dále >