Antibiotika Azibiot Neo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzik94
Povídálka 40 příspěvků 21.02.18 01:56
Antibiotika Azibiot Neo

Ahoj. Od ledna jsem opakovaně nemocná. Začalo to asi uprostřed ledna, kdy jsem měla klasické přiznaly chřipky-bolest krku, hlavy, kašel, rýma. Paní doktorka mi předepsala antibiotika Augmentin, které mi trochu pomohly, ale bolest v krku byla pořád-slabá, ale byla pořád. Dodám že mi brala také stěry z krku, odběry krve-vše ok. Bohužel jsem to pořádně nevyležela-v práci jsem dostala volno pouze 2 dny, na nemocenskou'jsem jít nechtěla. Po 2 týdnech se mi to zase rozjelo, tentokrát začal být ten kašel hodně nepříjemný. Paní doktorka mi předepsala znova antibiotika-Amoksiklav. Bohužel mi antibiotika vůbec nepomohly, spíše se mi ještě přihoršilo, tak mě poslala na ORL a plicní. Na plicním ok, předepsali mi nějaké tablety na kašel (který se už konečně lepší). Na ORL mi diagnostikovali kataralni anginu a dostala jsem znova antibiotika, tentokrát jsem šla konečně na nemocenskou. Antibiotika beru Azibiot neo, co 24 hodin. Měla jsem zatím 2 tablety, ale v krk mě bolí stále. Vim že je to asi brzy, ale já už jsem opravdu bezmocná, mam strach že mi ani tyto antibiotika nepomůžou. Proto se chci zeptat, jestli někdo neměl stejný problém jako já, nebo někdo, kdo ma zkušenosti s těmito antibiotiky (a kdo je bral co 24 hodin jako já), po které tabletě vam zabraly? Potřebujeme s přítelem každou korunu a na nemocenské nemůžu být dlouho. :( :nevim:

Reklama

Reakce:

Ijen
Kecalka 411 příspěvků 21.02.18 06:25

Pokud je puvodce infekce bakterie citliva na konkretni atb tak zaberou. Problemem je, ze se atb predepisujou casto na virozy a ze je lidi prechazeji. Dostala jsi dvakrat stejna antibiotika, ( Amoks. a Augmentin jsou totozne) ted mas jine, nevim jestli ma cenu davat azitromycin po te kombinaci cos mela predtim. Kazdopadne to vylez, odpocin si a podpor imunitu. Vitamin D, Lichorerisnici, Kalobu, horcik.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéf tanečníků StarDance Onder mění ansámbl. Jak dopadla jeho ex Hunčárová?

Oblíbená taneční show StarDance již nebude jako dřív. Šéf tanečníků Jan Onder... číst dále >

Já jsem muslim, tohle si nechte! Egyptský gólman odmítl pohár pro hráče utkání

Brankář egyptské fotbalové reprezentace Muhammad Šanáví na sebe upozornil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

VIDEO: Dívka má hlavu větší než fotbalový míč, čeká na operaci

Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po... číst dále >

Reklama