Reklama

Antibiotika Azibiot Neo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzik94
Stálice 53 příspěvků 21.02.18 01:56
Antibiotika Azibiot Neo

Ahoj. Od ledna jsem opakovaně nemocná. Začalo to asi uprostřed ledna, kdy jsem měla klasické přiznaly chřipky-bolest krku, hlavy, kašel, rýma. Paní doktorka mi předepsala antibiotika Augmentin, které mi trochu pomohly, ale bolest v krku byla pořád-slabá, ale byla pořád. Dodám že mi brala také stěry z krku, odběry krve-vše ok. Bohužel jsem to pořádně nevyležela-v práci jsem dostala volno pouze 2 dny, na nemocenskou'jsem jít nechtěla. Po 2 týdnech se mi to zase rozjelo, tentokrát začal být ten kašel hodně nepříjemný. Paní doktorka mi předepsala znova antibiotika-Amoksiklav. Bohužel mi antibiotika vůbec nepomohly, spíše se mi ještě přihoršilo, tak mě poslala na ORL a plicní. Na plicním ok, předepsali mi nějaké tablety na kašel (který se už konečně lepší). Na ORL mi diagnostikovali kataralni anginu a dostala jsem znova antibiotika, tentokrát jsem šla konečně na nemocenskou. Antibiotika beru Azibiot neo, co 24 hodin. Měla jsem zatím 2 tablety, ale v krk mě bolí stále. Vim že je to asi brzy, ale já už jsem opravdu bezmocná, mam strach že mi ani tyto antibiotika nepomůžou. Proto se chci zeptat, jestli někdo neměl stejný problém jako já, nebo někdo, kdo ma zkušenosti s těmito antibiotiky (a kdo je bral co 24 hodin jako já), po které tabletě vam zabraly? Potřebujeme s přítelem každou korunu a na nemocenské nemůžu být dlouho. :( :nevim:

Reklama

Reakce:

Ijen
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 21.02.18 06:25

Pokud je puvodce infekce bakterie citliva na konkretni atb tak zaberou. Problemem je, ze se atb predepisujou casto na virozy a ze je lidi prechazeji. Dostala jsi dvakrat stejna antibiotika, ( Amoks. a Augmentin jsou totozne) ted mas jine, nevim jestli ma cenu davat azitromycin po te kombinaci cos mela predtim. Kazdopadne to vylez, odpocin si a podpor imunitu. Vitamin D, Lichorerisnici, Kalobu, horcik.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč dítě Meghan Markle a prince Harryho nebude princ ani princezna?

Těhotenství Meghan Markle (37) oslavuje celá Británie, neboť je to událost,... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >