Srůsty, nebo proč to bolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 20:23
srůsty nebo proč to bolí

Jsem už bezradná. Nemohu už pár let používat jakékoliv čípky ani nic do pochvy i sperma mi tam vyvolá bolest která trvá týden, nebo i měsíc, nechápu to :-( byla jsem na vyšetření střev, na gyndu taky chodím pravidelně, ultrazvuk břicha také v pohodě, vážně nechápu co to je :-(.Myslíte že to mohou být srůsty? Odhalila by je případně magnetická rezonance?

Reklama

Reakce:

sabinka098
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 20.02.18 20:40

Jsou to srusty mela jsem to takhle, a asi je mam znova.byla jsem na laparoskopii.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 20:48
@sabinka098 píše:
Jsou to srusty mela jsem to takhle, a asi je emam znova.byla jsem na laparoskopii.

Mam strach z laparky :( nechtela bych tam zbytecne :(co kdyz to nejsou srusty? A pak diky operaci je budu mit?

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22807 příspěvků 20.02.18 20:49
@Anonymní píše:
Jsem už bezradná. Nemohu už pár let používat jakékoliv čípky ani nic do pochvy i sperma mi tam vyvolá bolest která trvá týden, nebo i měsíc, nechápu to :-( byla jsem na vyšetření střev, na gyndu taky chodím pravidelně, ultrazvuk břicha také v pohodě, vážně nechápu co to je :-(.Myslíte že to mohou být srůsty? Odhalila by je případně magnetická rezonance?

Zkusila jsi třeba i jiného gynekologa? Srůsty myslíš jako po nástřihu?
Já osobně si myslím, že už to máš psychický :-(

sabinka098
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 20.02.18 20:51

Ja je mela po cisari, prisli mi na ne pri mimodeloznim kdyz mi delali laparoskopii.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 20:58
@sabinka098 píše:
Ja je mela po cisari, prisli mi na ne pri mimodeloznim kdyz mi delali laparoskopii.

Ja nemela nikdy operaci ale mela jsem uraz a diky nemu velky zanet. Myslis ze srusty muzou byt i z velkeho zanetu?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 21:06
@lleennttiillkkaa píše:
Zkusila jsi třeba i jiného gynekologa? Srůsty myslíš jako po nástřihu?
Já osobně si myslím, že už to máš psychický :-(

Psychicky urco ne. Poznam opravdovou bolest.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15099 příspěvků 20.02.18 21:38
@Anonymní píše:
Ja nemela nikdy operaci ale mela jsem uraz a diky nemu velky zanet. Myslis ze srusty muzou byt i z velkeho zanetu?

ano, mohou…Ještě mě napadá endometrioza…Jsou ty bolesti nějak vázané na menstruaci?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 21:41

Já taky měla bolesti a přišlo se na to po dlouhé době co to je. A jsou to křečové žíly na děloze. Dostala jsem léky a je to mnohem lepší. Někdy to zabolí, hlavně při ovulaci a menstruaci, kdy je děloha hodně prokrvená, ale je to nesrovnatelné, než to bylo předtím.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 21:46
@pe-terka píše:
ano, mohou…Ještě mě napadá endometrioza…Jsou ty bolesti nějak vázané na menstruaci?

Ne kolikrat ani me nic neboli kdyz to dostanu.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15099 příspěvků 20.02.18 21:47
@Anonymní píše:
Já taky měla bolesti a přišlo se na to po dlouhé době co to je. A jsou to křečové žíly na děloze. Dostala jsem léky a je to mnohem lepší. Někdy to zabolí, hlavně při ovulaci a menstruaci, kdy je děloha hodně prokrvená, ale je to nesrovnatelné, než to bylo předtím.

ano, křečáky v malé pánvi mám taky, po četných těhotenstvích. Co ti pomohlo, Detralex?

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15099 příspěvků 20.02.18 21:51
@Anonymní píše:
Ne kolikrat ani me nic neboli kdyz to dostanu.

tak to je dobré, endometrioza to nebude. Ta bývá vázaná na menses a je to pěkná potvora. Takže zřejmě ty srůsty. Porad se s gynekologem. Co vím, existuje nějaký gel, který se při operaci dává do břicha a zabranuje srůstům. Asi po týdnu se vstřebá, nijak se nevyndává. Používá se preventivně u plánovaných sekcí, stojí tedy cca 2,5 tisíce.. Třeba by to pomohlo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 21:51

Jeste jestli nekdo nevite odhali magneticka rezonance srusty?

sabinka098
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 20.02.18 21:52

Je to mozny po zanetu, ale spis se delaj srusty po operaci.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama