Reklama

Srůsty, nebo proč to bolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 20:23
srůsty nebo proč to bolí

Jsem už bezradná. Nemohu už pár let používat jakékoliv čípky ani nic do pochvy i sperma mi tam vyvolá bolest která trvá týden, nebo i měsíc, nechápu to :-( byla jsem na vyšetření střev, na gyndu taky chodím pravidelně, ultrazvuk břicha také v pohodě, vážně nechápu co to je :-(.Myslíte že to mohou být srůsty? Odhalila by je případně magnetická rezonance?

Reklama

Reakce:

sabinka098
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 20.02.18 20:40

Jsou to srusty mela jsem to takhle, a asi je mam znova.byla jsem na laparoskopii.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 20:48
@sabinka098 píše:
Jsou to srusty mela jsem to takhle, a asi je emam znova.byla jsem na laparoskopii.

Mam strach z laparky :( nechtela bych tam zbytecne :(co kdyz to nejsou srusty? A pak diky operaci je budu mit?

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22831 příspěvků 20.02.18 20:49
@Anonymní píše:
Jsem už bezradná. Nemohu už pár let používat jakékoliv čípky ani nic do pochvy i sperma mi tam vyvolá bolest která trvá týden, nebo i měsíc, nechápu to :-( byla jsem na vyšetření střev, na gyndu taky chodím pravidelně, ultrazvuk břicha také v pohodě, vážně nechápu co to je :-(.Myslíte že to mohou být srůsty? Odhalila by je případně magnetická rezonance?

Zkusila jsi třeba i jiného gynekologa? Srůsty myslíš jako po nástřihu?
Já osobně si myslím, že už to máš psychický :-(

sabinka098
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 20.02.18 20:51

Ja je mela po cisari, prisli mi na ne pri mimodeloznim kdyz mi delali laparoskopii.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 20:58
@sabinka098 píše:
Ja je mela po cisari, prisli mi na ne pri mimodeloznim kdyz mi delali laparoskopii.

Ja nemela nikdy operaci ale mela jsem uraz a diky nemu velky zanet. Myslis ze srusty muzou byt i z velkeho zanetu?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 21:06
@lleennttiillkkaa píše:
Zkusila jsi třeba i jiného gynekologa? Srůsty myslíš jako po nástřihu?
Já osobně si myslím, že už to máš psychický :-(

Psychicky urco ne. Poznam opravdovou bolest.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15979 příspěvků 20.02.18 21:38
@Anonymní píše:
Ja nemela nikdy operaci ale mela jsem uraz a diky nemu velky zanet. Myslis ze srusty muzou byt i z velkeho zanetu?

ano, mohou…Ještě mě napadá endometrioza…Jsou ty bolesti nějak vázané na menstruaci?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 21:41

Já taky měla bolesti a přišlo se na to po dlouhé době co to je. A jsou to křečové žíly na děloze. Dostala jsem léky a je to mnohem lepší. Někdy to zabolí, hlavně při ovulaci a menstruaci, kdy je děloha hodně prokrvená, ale je to nesrovnatelné, než to bylo předtím.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 21:46
@pe-terka píše:
ano, mohou…Ještě mě napadá endometrioza…Jsou ty bolesti nějak vázané na menstruaci?

Ne kolikrat ani me nic neboli kdyz to dostanu.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15979 příspěvků 20.02.18 21:47
@Anonymní píše:
Já taky měla bolesti a přišlo se na to po dlouhé době co to je. A jsou to křečové žíly na děloze. Dostala jsem léky a je to mnohem lepší. Někdy to zabolí, hlavně při ovulaci a menstruaci, kdy je děloha hodně prokrvená, ale je to nesrovnatelné, než to bylo předtím.

ano, křečáky v malé pánvi mám taky, po četných těhotenstvích. Co ti pomohlo, Detralex?

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15979 příspěvků 20.02.18 21:51
@Anonymní píše:
Ne kolikrat ani me nic neboli kdyz to dostanu.

tak to je dobré, endometrioza to nebude. Ta bývá vázaná na menses a je to pěkná potvora. Takže zřejmě ty srůsty. Porad se s gynekologem. Co vím, existuje nějaký gel, který se při operaci dává do břicha a zabranuje srůstům. Asi po týdnu se vstřebá, nijak se nevyndává. Používá se preventivně u plánovaných sekcí, stojí tedy cca 2,5 tisíce.. Třeba by to pomohlo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 21:51

Jeste jestli nekdo nevite odhali magneticka rezonance srusty?

sabinka098
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 20.02.18 21:52

Je to mozny po zanetu, ale spis se delaj srusty po operaci.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >