Bolest hlavy spojená s antibiotiky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smilegirl7
Povídálka 17 příspěvků 27.04.18 11:17
Antibiotika-bolest hlavy

Ahoj, mám dotaz.
Beru 5.den antibiotika na zánět močových cest. První dny mě trochu bolela hlava.Dnes v noci jsem se ve 3 ráno probudila s šílenou bolestí hlavy.Byla to fakt šílená bolest. Naštěstí ráno už to bylo v pohodě. Ale mám strach, že se to vrátí. Nevíte proč je to s tim spojený? Co dělat, když se znovu bolest hlavy vrátí?
Předem děkuju za rady.

Reakce:

Taka
Zasloužilá kecalka 940 příspěvků 27.04.18 11:25

Co říká příbalový leták? Není to ve vedlejších účincích? Je to možné, jukni tam. Kdyby to nebylo po tom, tak málo piješ, jsi ve stresu, přetažená… kdo ví.

Pruhovaný_mýval
Kecalka 247 příspěvků 27.04.18 11:53

Jaký bereš?

Ou
Kelišová 5185 příspěvků 27.04.18 13:20

To není důsledek antibiotik, ale buď to je reakce na zánětlivé onemocnění a nebo to s tím vůbec nemusí souviset.

Pruhovaný_mýval
Kecalka 247 příspěvků 27.04.18 14:06

Nevím, jaký AB bereš, ale spojitost tam nebývá. Hodně pij, to je u zánětů močáku dost kruciální a když tě přepadne bolest hlavy, tak si dej Ibalgin. Hlavně ten zánět doléči a AB samovolně nevysazuj!!! A když ty bolesti nepřejdou, tak se obrat na doktora.

smilegirl7
Povídálka 17 příspěvků 27.04.18 14:14

@Pruhovaný_mýval Beru Amoksiklav 625g

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >