Reklama

Antibiotika dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ahojson
Povídálka 24 příspěvků 06.12.17 17:51
Antibiotika dítě

Syn (2)je nemocný, má chřipku. Byly jsme u doktorky a ta nám dala antibiotika. Malý mel po užívání antibiotik horečku 39, den předtím jen 37,5 *zvýšenou ) a v noci strašně brečel a nemohla jsem ho probudit. Kaslal hodně i před tím, a dávil se, zvracel. A v noci to z něj jen letělo. Každopádně doma mám ještě dceru (4) chodí na balet a bude mít vystoupení, nesmí onemocnět. Nevím jestli ji mam zavést k babicce (hodně mi s Danielem pomáhá (nosí mu obklady atd. Ale zase je tam to riziko nakažení ))
:mavam: :srdce: :palec:

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 06.12.17 17:52

Ano, zavezla bych ji k babičce

blumen
Hvězda diskuse 41223 příspěvků 06.12.17 17:59

@ahojson tak zaprve se uz mohla davno nakazit. Zadruhe, na chripku se nedavaji antibiotika, ty jsou proti bakteriim a chripka je virova, ale predpokladam, ze to doktorka vi…

Alyss1
Závislačka 2776 příspěvků 7 inzerátů 06.12.17 21:24

Nebudu komentovat chripku a atb. Ale snad je domtorka soudna?!?…

Nicmene vetsina nemoci je nejvic nakazliva tesne pred propuknutim nemoci. A 48 hodin po nasazeni atb jiz nakazlivy neni. Takze jestli byl se sestrou do ted tak je to jedno.

Nicmene asi ji bude s babickou lepe nez doma s nemocnym brachou…

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 07.12.17 05:53

Proc mu dala atb na chripku pri teplote 37,5? :roll:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >