Dítě zvracelo, něco spolklo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.17 18:32
Dítě zvracelo, něco spolklo?

Prosím o názor a radu, jsem dost vystresovaná. Syn má 3 roky, od mala často strká něco do pusy ale nikdy nic nespolkl, posledních pár měsíců bych řekla že do pusy nestrká už vůbec. Před chvíli odběhl do obýváku a když přiběhl, vypadal malátně a pak hodil velkou šavli (jako opravdu proud), celkem 3× za sebou. Domluva s ním ještě není moc dobrá, tak jsme prošli všechny předměty a hračky co by mohl spolknout a na všechno říkal že ne, jen vypil hrníček vody. Po vyzvracení zase normálně řádil. Můj dotaz zní, myslíte, že mohl něco spolknout? To by pak asi následně vyblil ne? Nikde jsem nedohledala, jestli takové zvracení může být příznak spolknutého předmětu. Jen že tím může začít střevní chřipka apodobně, jiné příznaky nemá. Děkuji za každou radu.

Reakce:
Alyss1
Závislačka 2868 příspěvků 1 inzerát 05.12.17 18:36

Jo nam se to jednou stalo. Ale u pubertaka. Zacal se dusit tusim burakem a nasledne se poblil. Takze ano muze to byt.

Ale pokud uz mu nic neni tak pokud to bylo neco maleho tak by to slo ven. Ale mohlo to byt neco neskodneho - pirko nebo tak.

ivašot.
Kelišová 6725 příspěvků 05.12.17 18:51

Nenapadlo by mě zatím hledat něco spolknutého. Brala bych to tak, že buď začína žaludeční viróza nebo, že mu něco snědeného nesedlo.

hani28
Ukecaná baba ;) 1187 příspěvků 05.12.17 19:24

Taky mi prijde, ze to je zacatek virozy nebo mu neco nesedlo.
Spolknuty predmet by nemusel nutne vyzvracet, ani se dusit.

Příspěvek upraven 05.12.17 v 19:26

Catmum
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 05.12.17 19:25

U nás teď střevní chřipka řádí docela festovně…nedivila bych se tomu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.12.17 19:29

Děkuji všem za rady, normálně by mě předmět vůbec nenapadl, jen že si často ty předměty do pusy strkal, tak mě to napadlo. Na pohotovost jsme volali, tam nás celkem odbyli. Syn právě dostal průjem, takže to vypadá na tu střevní chřipku.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 05.12.17 19:36
@Anonymní píše:
Prosím o názor a radu, jsem dost vystresovaná. Syn má 3 roky, od mala často strká něco do pusy ale nikdy nic nespolkl, posledních pár měsíců bych řekla že do pusy nestrká už vůbec. Před chvíli odběhl do obýváku a když přiběhl, vypadal malátně a pak hodil velkou šavli (jako opravdu proud), celkem 3× za sebou. Domluva s ním ještě není moc dobrá, tak jsme prošli všechny předměty a hračky co by mohl spolknout a na všechno říkal že ne, jen vypil hrníček vody. Po vyzvracení zase normálně řádil. Můj dotaz zní, myslíte, že mohl něco spolknout? To by pak asi následně vyblil ne? Nikde jsem nedohledala, jestli takové zvracení může být příznak spolknutého předmětu. Jen že tím může začít střevní chřipka apodobně, jiné příznaky nemá. Děkuji za každou radu.

náš hodí sem tam šavli bez příčiny.. nic bych za tim nehledala, pokud je v pohodě..

achesa1
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 06.12.17 08:15

Dcera takhle měla před pár dny nějakou chorobu. Jednou za cca 12 hodin se poblila nebo pos… Za pár dnů to přešlo. Jinak jí nebylo vůbec nic, ani blbě, jedla normálně (tedy dala jsem jí dietu, ale chut k jídlu měla v pohodě).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura měl figurovat ve skupině pašeráků, hrozí mu 18 let!

Byl zvyklý na slávu, vždyť moderoval třeba tradiční novácký pořad Snídaně s... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >