Antigen testování

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
17.1.22 13:38

Dobrý den, chtěl bych se zeptat ohledně testování antigen vzhledem k tomu že jsem již bezradný dělal jsem si první antigen máte čekat 15 minut v 15 minutách jedná čárka ani náznak na druhou negativní jenže vezmu test hodim do krabičky a po 28 minutách od testu se podívám znova a je tam druhá čárka nicméně slabá a jen do půlky a po lhůtě nevím co s tím
Proto jsem si dělal druhý test antigen opět v 15 minutách negativní ani náznak na čárku hodím do krabicky opět a po 22-25 minutách takové prosvítání 2 čárky ale vůbec ne tak jako před tím ta byla do čtvrtky tahle byla opravdu fakt minimálně že by jste si toho ani nevšimli, dávám tam vždycky celou tu tekutinu příznaky nemám tak vůbec nevím co s tím slyšel jsem že se to dost často stává že už to pak nemáte kontrolovat ale dělal jsem si i 3 antigen a ten byl i po 1 hodině stále jen s jednou čárkou nicméně pokud si dobře pamatuju kapnul jsem tam min těch kapek než předtím ale nejsem si už vůbec jistý většinou tam dávám všechno stále se to už někomu? opravdu je to v pořádku? předem děkuji za vaše rady a zkušenosti :D :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12232
17.1.22 13:41

Kapat máš podle návodu, ne vždycky všechno, co je v lahvičce. Test se pak rozpíjí. A výsledek odečíst po 15 minutách, pokud to tak stojí v návodu. Myslíš, že ho k tomu tisknou jen tak pro zábavu? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5699
17.1.22 13:44

Jsi negativní, už to neřeš a řiď se návodem:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
@Aduš8 píše:
Kapat máš podle návodu, ne vždycky všechno, co je v lahvičce. Test se pak rozpíjí. A výsledek odečíst po 15 minutách, pokud to tak stojí v návodu. Myslíš, že ho k tomu tisknou jen tak pro zábavu? :D

Já vím jenže upřímně jsem nervák a vždycky pak už na to zapomínám a mám strach aby se tam ty dvě čárky neobjevily každopádně těch 15 minut mám vždy jen jednu čárku negativne, jenže mě zaráží že u 2 to tak vyjde teda ale u 3 ne
Jinak děkuju za odpověď :D :)

Příspěvek upraven 17.01.22 v 13:45

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4093

Chce to občas použít mozek. Měl bys ho mít v hlavě.. snad.. píšou, že výsledek zjistíš po 15 minutách. Tak se koukni po 15 min a pak to vyhoď. Do odpadového koše. A už to nesleduj, cokoliv co se tam pak různě vsakne a prosakne, už není platný výsledek, ale jen znehodnocení testu uplynulou dobou po jeho použití..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28777
17.1.22 13:45

Nemáš tam kapat všechnu tu tekutinu, dává se 5 kapek. A po limitu neodecitej. Nicméně je to jedno, domácí antigen je stejně úplně k ničemu, to máš spolehlivost tak půl napůl, zajdi na pcr a uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8096
17.1.22 13:46

@Pan1234 Možnost je vyzkoušet test jiného výrobce, pokud možno kvalitní. Pokud jsi očkován, pak můžeš pro svůj klid absolvovat bezplatný PCR test na odběrovém místě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1344
17.1.22 14:44

Nekterym testum po zaschnuti ta druha carka vyjede, neznamena to pozitivitu. Z me zkusenosti se vzdy potvrdila pozitivita jen u tech, co zreagovala carka hned. Slabe carky objevujici se po delsi dobe, i kdyby v limitu, nikdy neprokázaly pres PCR pozitivitu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4651
17.1.22 15:10

Negativní test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.22 19:03
@tartaletka píše:
Nekterym testum po zaschnuti ta druha carka vyjede, neznamena to pozitivitu. Z me zkusenosti se vzdy potvrdila pozitivita jen u tech, co zreagovala carka hned. Slabe carky objevujici se po delsi dobe, i kdyby v limitu, nikdy neprokázaly pres PCR pozitivitu

I v limitu? Já mám teda příznaky včetně horečky a dnes 2 pozitivní antigeny. Druhá čárka tak po 7 minutách..Zítra jdu na pcr. Můžu doufat, že to covid není?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.22 19:09
@tartaletka píše:

I v limitu? Já mám teda příznaky včetně horečky a dnes 2 pozitivní antigeny. Druhá čárka tak po 7 minutách..Zítra jdu na pcr. Můžu doufat, že to covid není?

• Citovat
  • Nahlásit
28777
17.1.22 19:10
@Anonymní píše:
I v limitu? Já mám teda příznaky včetně horečky a dnes 2 pozitivní antigeny. Druhá čárka tak po 7 minutách..Zítra jdu na pcr. Můžu doufat, že to covid není?

Spíš to covid je. Když máš příznaky a pozitivní testy v limitu, tak bych pcr brala už jen jako potvrzení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.22 19:42
@Kriss Tina píše:
Spíš to covid je. Když máš příznaky a pozitivní testy v limitu, tak bych pcr brala už jen jako potvrzení.

Díky. Tak uvidim. Jsem po třetí dávce očko, tak se mi tomu ani věřit nechce. Fakt je mi dost blbě. No jo, no :?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat