Antikoncepce, 1. návštěva na gynekologii

21.2.21 14:26

antikoncepce, 1. návštěva na gyn.

Dobrý den, chtěla bych se Vám zeptat, jak je to s první návštěvou na gynekoligii… zítra tam jdu poprvé, o panenství jsem přišla v prosinci, je mi 16… na jaké otázky se mě gynekolog bude ptát, co si mám vzít s sebou atd? s mamkou si o těhle věcech moc nepovídáme… Ale půjde tam semnou, domluvím se s ní, aby zůstala v čekárně… bude pro mě příjemnější být na pohovoru a na prohlídce sama.
No a ještě bych se chtěla zeptat na hormonální antikoncepci, né úplně kvůli tomu abych neotěhotněla (jen jsme to párkrát zkusili a zjistili jsme, že si ještě počkáme, nic nám to zatím nedává) ale hlavně kvůli akné… mám ho už 4 roky a je to horší a horší… chodím ke kožní a všelijaké mastičky, vodičky atd mi nepomáhají… vyzkoušela jsem snad všechno, ale nic nepomáhá. Asi vám akné příjde jako kravina, ale kdo nezažil neví (akné mám hormonální). Takže jaká je podle Vás nejlepší HA na akné? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
164
21.2.21 14:34

@Kaktusínos Ahoj, každá antikoncepce podle mě u každé funguje trochu jinak. Jedna ti sedne, jedna ne, spis se na to rovnou zeptej doktora/doktorky, oni s tím mají letité zkušenosti. Pokud je ti nepříjemné, ze tam budeš sedět s holou “prcinou” vem si šaty nebo sukni. Stačí i dlouhé triko. Některé doktorky mají na pujceni sukně vlastní. Já si z toho nikdy vědu nedělala a mám vždycky obyčejné triko, ale každému to příjemné být nemusí. Samozřejmě se bude ptát, jestli už si měla sex skrz způsob prohlídky, jiné otázky už má asi každý doktor svoje. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.2.21 14:38

@Maky12345 děkuji mockrát!! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
21.2.21 17:48

Vem si delší tričko, sukni cokoliv. Sundáš si jen kalhotky a budeš pořád oblečená. Bude se tě ptáy, jestli styk už byl, a vzhledem k tomu, že ano, vyšetří tě úplně. :) Já brala od 17 nízkohormonovou Lindynette 20, taky jsem měla problémy s akné a spokojenost. ;) Prober to s doktorem, poradí ti se vším.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.2.21 17:49

@tejuna děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
336
21.2.21 18:45

Já když řešila s dr antikoncepci, můj požadavek taky byl aby mi trochu pomohla s pletí ;) Mám Belaru a spokojenost, akorát trvá tak ty 2-3 měsíce než to zabere, tak s tím pocitej. Maminku určitě nech v čekárně a bud v klidu, není se čeho bát, vyšetření nebolí :) Určitě se budou ptát kdy jsi měla první menstruaci a nejspíš i na případně dědičné onemocnění v rodině. Otázky si připrav dopředu, jestli vis na co se budeš chtít zeptat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat