Antikoncepce a bolest hlavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.11.18 20:35
antikoncepce a bolest hlavy

Doktor mi předepsal novou HA Calleto. Beru ji týden a šíleně mě z ní bolí hlava. Měla bych ji vysadit a nechat napsat novou? Nebo ještě počkat?

Reakce:
sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1141 příspěvků 12.11.18 20:44

já měla migrény po azalii a nepřestaly ani po delším čase, ale azalie je celkově dost sajrajt.. spíš bych řekla že by byla lepší změna

Katerina308
Kecalka 487 příspěvků 12.11.18 21:12
@Anonymní píše:
Doktor mi předepsal novou HA Calleto. Beru ji týden a šíleně mě z ní bolí hlava. Měla bych ji vysadit a nechat napsat novou? Nebo ještě počkat?

Měla jsem u jiné HA první dvě platicka, pak se to dalo do normálu

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >