Antikoncepce a nevolnosti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.5.22 11:51

Antikoncepce a nevolnosti

Potřebovala bych se poradit. Začala jsem užívat antikoncepci s tím, že mi je po ní nevolno, ale nezvracím. Užívám ji jen 3 dny a jelikož jsem měla nechráněný styk přes menstruaci tak ji zatím nechci měnit. Pokud ty nevolnosti nezmizí během dobrání prvního blistru tak mám kontaktovat gynekologii?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
43288
20.5.22 13:04
@Anonymní píše:
Potřebovala bych se poradit. Začala jsem užívat antikoncepci s tím, že mi je po ní nevolno, ale nezvracím. Užívám ji jen 3 dny a jelikož jsem měla nechráněný styk přes menstruaci tak ji zatím nechci měnit. Pokud ty nevolnosti nezmizí během dobrání prvního blistru tak mám kontaktovat gynekologii?

Ano. Asi ti nesedí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.22 13:09

@Russet volala jsem jsem dnes doktorce a sestřička na mě hned začala křičet že jsem se měla chránit i když mi doktorka říkala něco jiného. Objednala mě na pondělí tak jsem zvědavá co mi řekne.

• Citovat
  • Nahlásit
43288
20.5.22 13:12
@Anonymní píše:
@Russet volala jsem jsem dnes doktorce a sestřička na mě hned začala křičet že jsem se měla chránit i když mi doktorka říkala něco jiného. Objednala mě na pondělí tak jsem zvědavá co mi řekne.

Před MS byl sex, pak jsi začala brát prášky. Co píšou v příbaláku? Jsi chráněna od prvního dne nebo po týdnu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.22 13:15

@Russet styk byl přes menstruaci a to jsem už brala antikoncepci druhý den. V letáku je psáno, že jsem chráněna okamžitě, vezmu-li první tabletku první den menstruace, co jsem dodržela.

• Citovat
  • Nahlásit
43288
20.5.22 13:17
@Anonymní píše:
@Russet styk byl přes menstruaci a to jsem už brala antikoncepci druhý den. V letáku je psáno, že jsem chráněna okamžitě, vezmu-li první tabletku první den menstruace, co jsem dodržela.

No, ono se asi nepočítá tolik s tím, že za MS se na to hned skočí, ale budiž. Prášky bych brala dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.22 13:23

@Russet Menstruace mi ještě neskončila. I před antikoncepcí jsem měla menstruaci jen 3-4 dny.

• Citovat
  • Nahlásit
2442
20.5.22 17:06

Dovolim se slusne zeptat - nejsi to ty? Trosku by mi to tak sedelo. :think:
https://www.emimino.cz/…rankovani/2/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.22 17:45

@Capricorn61 ano jen když jsem volala doktorce a sestřička na mě začala křičet tak jsem zůstala v šoku a založila i tuto diskusi. Brala jsem antikoncepci dávno a věřila jsem jí. No teď jsem nějak mimo z toho

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.22 17:46

@Capricorn61 Navíc je tu tolik takových příspěvků, že už si i já připadám jako blázen 🤦‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
2442
20.5.22 17:55
@Anonymní píše:
@Capricorn61 ano jen když jsem volala doktorce a sestřička na mě začala křičet tak jsem zůstala v šoku a založila i tuto diskusi. Brala jsem antikoncepci dávno a věřila jsem jí. No teď jsem nějak mimo z toho

No já chápala, že je to úplně první v životě. Tak či tak bych to řešila. Vím, že je to nepříjemné jednat s takovou sestřičkou. Pokud to jde, objednej se mailem nebo online. Ani tam nerozepisuj důvod. Hlavně ať máš termín a ať se pobavíš s doktorkou, nikoli sestřičkou.

Asi bych brala prášky dál a pro příště - vždycky se s novou antikoncepcí chraň - když ti nesedne, tak nemusí právě chránit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.5.22 18:04

@Capricorn61 Děkuji, objednaná jsem na pondělí. Ano budu vědět, že se mám chránit. Tak budu doufat, že bude účinkovat.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat