Antikoncepce - kdy začne účinkovat

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
18.5.22 09:44

Antikoncepce -kdy začne účinkovat

Dnes mi přišla menstruace a začínám brát antikoncepci, kterou užiji večer, což je první den menstruace. Čtu různé diskuse kde ženy píší jaké mají zkušenosti. Hodně z nich píše že první měsíc se mám chránit ještě jinak. Tak teď nevím, jsem chráněna okamžitě nebo se první měsíc mám chránit i kondomem? Protože antikoncepci jsem si dala proto, abych kondom už mít nemusela.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27647
18.5.22 09:55
@Anonymní píše:
Dnes mi přišla menstruace a začínám brát antikoncepci, kterou užiji večer, což je první den menstruace. Čtu různé diskuse kde ženy píší jaké mají zkušenosti. Hodně z nich píše že první měsíc se mám chránit ještě jinak. Tak teď nevím, jsem chráněna okamžitě nebo se první měsíc mám chránit i kondomem? Protože antikoncepci jsem si dala proto, abych kondom už mít nemusela.

Otevři tu krabičku a přečti si příbalový leták. Kromě doby, od které jsi chráněná, tam najdeš spoustu užitečných informací ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19534
18.5.22 09:59

Příbalový leták si v krabičce neměla? To je divný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26743
18.5.22 09:59

Psát umíš, číst tedy taky, tak si koukej přečíst příbalový leták a pěkně od začátku až do konce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.22 10:00

@unuděná četla jsem ho jen teď nevím jestli se reálně chránit jinak nebo mám věřit tomu co je napsáno v letáku četla jsem ho jen teď nevím jestli se reálně chránit jinak nebo mám věřit tomu co je napsáno v letáku

• Citovat
  • Nahlásit
27647
18.5.22 10:04
@Anonymní píše:
@unuděná četla jsem ho jen teď nevím jestli se reálně chránit jinak nebo mám věřit tomu co je napsáno v letáku četla jsem ho jen teď nevím jestli se reálně chránit jinak nebo mám věřit tomu co je napsáno v letáku

Takže budeš spíš než příbalovému letáku věřit anonymním ženským na netu? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26743
18.5.22 10:08
@Anonymní píše:

Jasně, ony to tam ty farmaceutický firmy píšou jen tak ze srandy….. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15659
18.5.22 10:15
@Anonymní píše:

Myslíš, že by to riskovali a psali něco co není pravda? Jako, že ty léta výzkumu a vývoje těch prášku dělali jen tak z nudy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
845
18.5.22 10:43
@Anonymní píše:

oni tam do toho letáku schválně píšou špatné informace, aby poškodili uživatele, lepší je se řídit pohádkami z internetu od bůhví koho

jsi dost stará na sex, tak jsi dost stará na používání mozku k věci, ke které je určen, k myšlení, klidně i mozkovému myšlení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
544
18.5.22 10:46

Ano vyrobce antikoncepce chce zvysit populaci a snizit svuj zisk placenim odskodneho a tak v pribalaku lze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
466
18.5.22 11:28

Pokud začneš pilulky užívat první den menstruace, jsi chráněná okamžitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
466
18.5.22 11:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26743
18.5.22 11:30
@Lemrucha píše:

U některých typů antikoncepce ne, proto jí odkazujeme na leták…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2442
18.5.22 11:38

Urcite je lepsi verit anonymum na emiminu nez doktorovi (ktery pri predepisovani vetsinou rovnou rika, jak je zena nebo neni chranena). Navic, tady na emimi otehotnela kazda druha pres prasky vcetne me, tak ja bych to nebrala. :P :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.22 12:13

Děkuji za rady, užiji první tabletku večer a to bych měla být chráněna hned

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie