Reklama

Antikoncepce Calleto - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miska170
Nováček 2 příspěvky 12.01.18 11:37
Antikoncepce calleto

Ahojky, chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte zkušenost s antikoncepcí calleto :roll:

Reklama

Reakce:

TheEnd
Nováček 3 příspěvky 13.06.18 00:09
Calleto

Začínám druhou krabičku, ani po 3 platíčkách se mens nijak zvlášť neustálila, troufám si říct, že když jsem nic nebrala, bylo mé tělo naučené pravidelnosti lépe :lol:.. Ale třeba to bude tím nižším obsahem hormonů, uvidím.. Jinak na sobě žádné změny nepociťuju, jen že jsem každé 3 měsíce o 550kč lehčí :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >