Reklama

HA bez souhlasu rodičů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Walli02
Nováček 2 příspěvky 07.01.18 02:26
Samovolný potrat,HA,Problém tam dole

Ahoj holky, moc jsem nevěděla do čeho to zařadit, tak jsem dala tohle. Mám pro vás 3 dotazy:
1.Je mi 16 a poprvé jsem měla sex s přítelem, který byl samozřejmně chchráně!! ale pak jsem měla těhotenské příznaky. Nevolnosti, bolesti břicha, bolest v prsou a to měsíc, pak jsem menstruaci dostala a teď už 3 měsíce pravidelně.. Je možné, že jsem samovolně potratila nebo to bylo jen něco jiného? A pozná to gynekolog? Mám k němu jít poprvé a mám z toho strašný strach :(
2. Dá mi gynekolog HA i když mi je 16 nebo potřebuji soushlas rodiču?
3. Je mi to blbé psát..ale nevím čim to je a jsem z toho špatná.. Mám velké pysky :,(
Nevíte čím to je? Sexuální život jsem začala nedávno a měla jsem to dlouho předtím :,( :?
Předem vám moc děkuju za odpovědi. :srdce: :srdce: :,( :srdce:

Reklama

Reakce:

miluver
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 07.01.18 08:43

Tvuj dotaz me jen utvrzuje, ze na sex mas jeste krapet casu, kor kdyz nemas dost dospelosti to rict doma;)…ale k tvym otazkam:) tehotna si určite nebyla, to jsou priznaky i strevni chripky a pravdepodobneji podvedomým strachem z tehu sis je vsugerovala…;) gynekolog to nepozna, pokud by slo o tak ranne tehu, co odejde s opoždenou ms a antikoncepci ti da i bez souhlasu rodičů, ale doporučuji ti si o tom neco načíst a né se cpat tim svinstvem..a podle ceho viš, ze mas velke pysky?? Sis je porovnala na fotkach nebo s kamaradkama? To ze jakoby vycuhuji ven je naprosto normalni Čim to je? No tim, ze si fyzicky dospela z dítěte v dospelou ženu… ;) ;)

Walli02
Nováček 2 příspěvky 07.01.18 09:21

@miluver Děkuju :palec:

admin
Extra třída :D 11017 příspěvků 08.01.18 14:15

Dobrý den,

s tímto dotazem nejlépe poradí odborník. Zkuste dotaz vložit do naší nové Poradny gynekologa, kde na něj odpoví zkušený gynekolog MUDr. Jiří Škultéty.

Přeji hodně štěstí :kytka:
adminka Lucka

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >