HA bez souhlasu rodičů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Walli02
Nováček 2 příspěvky 07.01.18 02:26
Samovolný potrat,HA,Problém tam dole

Ahoj holky, moc jsem nevěděla do čeho to zařadit, tak jsem dala tohle. Mám pro vás 3 dotazy:
1.Je mi 16 a poprvé jsem měla sex s přítelem, který byl samozřejmně chchráně!! ale pak jsem měla těhotenské příznaky. Nevolnosti, bolesti břicha, bolest v prsou a to měsíc, pak jsem menstruaci dostala a teď už 3 měsíce pravidelně.. Je možné, že jsem samovolně potratila nebo to bylo jen něco jiného? A pozná to gynekolog? Mám k němu jít poprvé a mám z toho strašný strach :(
2. Dá mi gynekolog HA i když mi je 16 nebo potřebuji soushlas rodiču?
3. Je mi to blbé psát..ale nevím čim to je a jsem z toho špatná.. Mám velké pysky :,(
Nevíte čím to je? Sexuální život jsem začala nedávno a měla jsem to dlouho předtím :,( :?
Předem vám moc děkuju za odpovědi. :srdce: :srdce: :,( :srdce:

Reklama

Reakce:

miluver
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 07.01.18 08:43

Tvuj dotaz me jen utvrzuje, ze na sex mas jeste krapet casu, kor kdyz nemas dost dospelosti to rict doma;)…ale k tvym otazkam:) tehotna si určite nebyla, to jsou priznaky i strevni chripky a pravdepodobneji podvedomým strachem z tehu sis je vsugerovala…;) gynekolog to nepozna, pokud by slo o tak ranne tehu, co odejde s opoždenou ms a antikoncepci ti da i bez souhlasu rodičů, ale doporučuji ti si o tom neco načíst a né se cpat tim svinstvem..a podle ceho viš, ze mas velke pysky?? Sis je porovnala na fotkach nebo s kamaradkama? To ze jakoby vycuhuji ven je naprosto normalni Čim to je? No tim, ze si fyzicky dospela z dítěte v dospelou ženu… ;) ;)

Walli02
Nováček 2 příspěvky 07.01.18 09:21

@miluver Děkuju :palec:

admin
Extra třída :D 10789 příspěvků 08.01.18 14:15

Dobrý den,

s tímto dotazem nejlépe poradí odborník. Zkuste dotaz vložit do naší nové Poradny gynekologa, kde na něj odpoví zkušený gynekolog MUDr. Jiří Škultéty.

Přeji hodně štěstí :kytka:
adminka Lucka

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Začal brutální lynč na Plekance! Kdo ale rozehrál hru s bulvárem?

Když hokejista Tomáš Plekanec (35) oznámil rozchod se svou ženou Lucií... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama