Můžu být těhotná při antikoncepci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mladamama18
Povídálka 36 příspěvků 02.01.18 11:50
Můžu být těhotná při ant?

Ahoj Holky, potřebuju radu.. Brala sem antikoncepci od února 2017..V neděli 24.12 sem dobrala plato, pak 7 dní pauza, v pondělí sem měla brát další prášek, jenže mi došlo, že jsem si zapomněla koupit další.. Byli svátky, ve čtvrtek sex po skončení MS, přítel to pustil do mě.. Pak sem jela pro antikoncepci a odpoledne jsem si vzala prášek.. Je nějaká možnost, že můžu otěhotnět? Snad sem to napsala srozumitelně, prosím nerypat.. :oops: :)

Reakce:
karkarka
Závislačka 2877 příspěvků 02.01.18 11:52

Na 99,9% nejsi těhotná.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 02.01.18 11:58

@Mladamama18 dle mého dr, pokud bereš pravidelně, šance, že se to stane, je jak výhra ve sportce - já ji vyhrála, no.. tedy né tu sportku :mrgreen: pokud jsi dál brala prášky, tak je to fakt minimum, ale nic není nemožné, no :oops: :mrgreen:

jankajj
Závislačka 2802 příspěvků 02.01.18 12:06

Jestli dobře počítám, prášek z nového plata sis měla vzít 31.12.
a tys ho vzala teda kolikátého? dnes?
takže jste nechráněný sex měli v sedmidenní pauze kdy se má dostavit menstruace a prášky se stejně neberou, ne?

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1274 příspěvků 02.01.18 12:57

Sice se neberou, ale pauza se nemá prodlužovat, může pak dojít k dozrávání vajíčka a ty prášky už to potom nezastaví.. Říká se, že je pak riziko, že si spermie na vajíčko počkají… Ale já si vždycky říkala, ze vajíčko přece nedozraje do tří až pěti dní… Leda by začalo zrát už na začátku pauzy… Což je hodně nepravděpodobný… Takže já taky hlasuju pro to, že těhotná nebudeš :)

Mladamama18
Povídálka 36 příspěvků 02.01.18 13:04

Holky já to blbě napsala, 14 jsem dobrala plato, 25 sem měla brát prášek a vzala jsem si ho až 28 odpoledne s tím, že ráno to do mě chlap pustil… 19 sem měla ms ta skončila ve středu.. Od toho čtvrtka prášky normálně beru dal.. Tak snad těhotná nebudu.. Vzhledem k tomu jak pestře jsme Slavili Silvestr myslím že už bych asi ani nebyla těhotná :zed: :?

jankajj
Závislačka 2802 příspěvků 02.01.18 13:08

Mladamama: tak pauza měla být správně do 21.,ne? Přeci se dělá pauza 7 dní, pokud vím. a tys teda udělala dle mých výpočtů pauzu 14 dní, tj. o 7 dní delší.

Verunecka289
Závislačka 3344 příspěvků 02.01.18 13:45
@Mladamama18 píše:
Holky já to blbě napsala, 14 jsem dobrala plato, 25 sem měla brát prášek a vzala jsem si ho až 28 odpoledne s tím, že ráno to do mě chlap pustil… 19 sem měla ms ta skončila ve středu.. Od toho čtvrtka prášky normálně beru dal.. Tak snad těhotná nebudu.. Vzhledem k tomu jak pestře jsme Slavili Silvestr myslím že už bych asi ani nebyla těhotná :zed: :?

Pokud jsi 14 dobrala, nasazovat jsi měla 21, tudíž ano, těhotná být můžeš :nevim:

Mladamama18
Povídálka 36 příspěvků 02.01.18 13:49

Teď sem se pro změnu přepsala :zed: :lol: 17 jsem dobrala plato, 25 končila pouze.. Omlouvám se že to Tu furt motám :,(

jankajj
Závislačka 2802 příspěvků 02.01.18 14:04

Pokud jsi dobrala např. 17. v poledne, první prášek z dalšího plata máš užít už 24. v poledne, tj. přesně po 7 dnech. V tebou popsaném případě jsi nasadila prášky po pauze se 4denním zpožděním, a právě během tohoto zpoždění to chlap do tebe pustil.

Těhotná být můžeš, ale pravděpodobnost není až tak vysoká.

Mladamama18
Povídálka 36 příspěvků 02.01.18 14:11

Tak budu doufat že těhotná nejsem.. Dekuju..budu se modlit aby ms přišla :zed:

jankajj
Závislačka 2802 příspěvků 02.01.18 14:20
@Mladamama18 píše:
Tak budu doufat že těhotná nejsem.. Dekuju..budu se modlit aby ms přišla :zed:

tak teď hlavně dober všech 21 prášků z plata.

Mladamama18
Povídálka 36 příspěvků 02.01.18 14:29

@jankajj ano beru vždy úplně všechny pravidelně.. Jen jak byli svátky a shon tak sem si neuvědomila, že došli a že nemám další plato… :zed:

Adrasteia
Závislačka 2779 příspěvků 1 inzerát 02.01.18 16:34
@jankajj píše:
Pokud jsi dobrala např. 17. v poledne, první prášek z dalšího plata máš užít už 24. v poledne, tj. přesně po 7 dnech. V tebou popsaném případě jsi nasadila prášky po pauze se 4denním zpožděním, a právě během tohoto zpoždění to chlap do tebe pustil.Těhotná být můžeš, ale pravděpodobnost není až tak vysoká.

Ne, tak je to špatně. V příbalovém letáku se jasně píše - užívat 21 dní, potom 7 celých dní nebrat a další plato načít až 8.(!!!) den. To znamená, že se s braním dalšího platíčka začíná vždy ve stejný den.

Mladamama18
Povídálka 36 příspěvků 02.01.18 21:15

@Adrasteia ano, když dobiram v neděli beru pak v pondělí

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >