HAK, vysazení, krvácení, těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maja.Tom
Kecalka 431 příspěvků 29.12.17 17:30
HAK, vysazení, krvácení, těhotenství?

Ahoj,

potřebovala bych menší radu? Cca 1/2 roku jsem užívala HAK Rhonya, Teď těsně před vánocemi jsem měla MS, poté začala užívat platíčko. Po 4 dnech( na štědrý den) mi nebylo už dobře od žaludku a zapomněla jsem i na tabletku. Druhý den už jsem zvracela jak šakal a i když jsem si tabletku vzala i z předchozáho dne tak lo vše ven takže jsem to v úterý vzdala s tím, že prostě nemá smysl to tlačit dál. Stejně jsem ji chtěla brát poslední měsíc a vysadit. Ale k jádru pudla. Včera tzn. ř dní od posledního prášku jsem měla nechráněný styk a dnes jsem začala trochu krvácet- ale jinak než nozmálně( je to takový jako bych řekla průhledný výtok a v tom světlá krev. Těhotenství bych se nebránila, ale netuším jestli je šance, že bych otěhotněla v tuto chvíli a naopak mě trochu mate to krvácení? Nemáte některá zkušenost?

Reklama

Reakce:

Pety2
Ukecaná baba ;) 2333 příspěvků 29.12.17 17:33

@Maja.Tom
Určitě bych nečekala nějaké příznaky den po necháněném sexu. Spíš rozhozené hormony nebo ti selhala antikoncepce už dávno předgtím a těhotná jsi delší dobu - špinění, zvracení, tož kdo ví :nevim:

Maja.Tom
Kecalka 431 příspěvků 29.12.17 17:49

NN to si nemyslím- zvracení mám z rozhozeného žaludku už od štědrého dne- kvůli němu jsem vysadila tu antinu- když už to 3 dny za sebou jsem nebrala nemělo to smysl. A vím, ež tak v začátku se dá otěhotnět, ale nečekala jsem že bych po 4 dnech braní prášků začala krvácet a pokud tak nějak jako když mám běžně MS, tak se ptám na zkušenosti. Těhotná bych být neměla, cca před 9 dny mi MS skončila. A dlouhá byla cca 5 dní a mívám ji hodně silno.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama