Reklama

HAK, vysazení, krvácení, těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maja.Tom
Kecalka 431 příspěvků 29.12.17 17:30
HAK, vysazení, krvácení, těhotenství?

Ahoj,

potřebovala bych menší radu? Cca 1/2 roku jsem užívala HAK Rhonya, Teď těsně před vánocemi jsem měla MS, poté začala užívat platíčko. Po 4 dnech( na štědrý den) mi nebylo už dobře od žaludku a zapomněla jsem i na tabletku. Druhý den už jsem zvracela jak šakal a i když jsem si tabletku vzala i z předchozáho dne tak lo vše ven takže jsem to v úterý vzdala s tím, že prostě nemá smysl to tlačit dál. Stejně jsem ji chtěla brát poslední měsíc a vysadit. Ale k jádru pudla. Včera tzn. ř dní od posledního prášku jsem měla nechráněný styk a dnes jsem začala trochu krvácet- ale jinak než nozmálně( je to takový jako bych řekla průhledný výtok a v tom světlá krev. Těhotenství bych se nebránila, ale netuším jestli je šance, že bych otěhotněla v tuto chvíli a naopak mě trochu mate to krvácení? Nemáte některá zkušenost?

Reklama

Reakce:

Pety2
Ukecaná baba ;) 2402 příspěvků 29.12.17 17:33

@Maja.Tom
Určitě bych nečekala nějaké příznaky den po necháněném sexu. Spíš rozhozené hormony nebo ti selhala antikoncepce už dávno předgtím a těhotná jsi delší dobu - špinění, zvracení, tož kdo ví :nevim:

Maja.Tom
Kecalka 431 příspěvků 29.12.17 17:49

NN to si nemyslím- zvracení mám z rozhozeného žaludku už od štědrého dne- kvůli němu jsem vysadila tu antinu- když už to 3 dny za sebou jsem nebrala nemělo to smysl. A vím, ež tak v začátku se dá otěhotnět, ale nečekala jsem že bych po 4 dnech braní prášků začala krvácet a pokud tak nějak jako když mám běžně MS, tak se ptám na zkušenosti. Těhotná bych být neměla, cca před 9 dny mi MS skončila. A dlouhá byla cca 5 dní a mívám ji hodně silno.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >