Escapelle po ovulaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 10:17
Escapelle po ovulaci

Vím že dotazů ohledně pilulky “po” už je tady dost, nicméně jsem nenašla to co hledám.
S partnerem jsme měli nehodu a já pak za cca 35hod. užila tabletku Escapelle. Jenže v ten den jsem měla zrovna ovulaci, jsem si jistá, poznám ji bezpečně podle bolesti a hlenu. Vím že hlavním ukolem pilulky je odsunutí ovulace a připadné zabránění splynutí vajíčka se spermii, taky důsledkem Levonorgestrelu změna hlenu na hustý “poovulační”. O abortivnim účinku jsou dohady. Mě by zajímalo, zda se v tom někdo vyzná, jak by pululka mohla bránit případnému zahnízdění? Sliznice přece roste především v první fázi cyklu, takže to že by se nemělo vajíčko do čeho zahnizdit je nepravděpodobné, je to 7 dní od užití tablety, zatím se žádné krvácení nebo špinění nedostavilo, MS čekám za týden. Zajímají mě zkušenosti zda někdo taktéž užil tabletku po (jisté) ovulaci a tableta i tak fungovala. Děkuji za odpovědi :mavam:

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 16:38

Nikdo nic? :oops: :nevim:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama