Escapelle po ovulaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 10:17
Escapelle po ovulaci

Vím že dotazů ohledně pilulky “po” už je tady dost, nicméně jsem nenašla to co hledám.
S partnerem jsme měli nehodu a já pak za cca 35hod. užila tabletku Escapelle. Jenže v ten den jsem měla zrovna ovulaci, jsem si jistá, poznám ji bezpečně podle bolesti a hlenu. Vím že hlavním ukolem pilulky je odsunutí ovulace a připadné zabránění splynutí vajíčka se spermii, taky důsledkem Levonorgestrelu změna hlenu na hustý “poovulační”. O abortivnim účinku jsou dohady. Mě by zajímalo, zda se v tom někdo vyzná, jak by pululka mohla bránit případnému zahnízdění? Sliznice přece roste především v první fázi cyklu, takže to že by se nemělo vajíčko do čeho zahnizdit je nepravděpodobné, je to 7 dní od užití tablety, zatím se žádné krvácení nebo špinění nedostavilo, MS čekám za týden. Zajímají mě zkušenosti zda někdo taktéž užil tabletku po (jisté) ovulaci a tableta i tak fungovala. Děkuji za odpovědi :mavam:

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 16:38

Nikdo nic? :oops: :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Úsměv, reformy a ženy! Co skrývá saúdský princ bin Salmán?

Teprve minulý rok se stal korunním princem Saúdské Arábie, a to v podstatě... číst dále >

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >