Escapelle po ovulaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 10:17
Escapelle po ovulaci

Vím že dotazů ohledně pilulky “po” už je tady dost, nicméně jsem nenašla to co hledám.
S partnerem jsme měli nehodu a já pak za cca 35hod. užila tabletku Escapelle. Jenže v ten den jsem měla zrovna ovulaci, jsem si jistá, poznám ji bezpečně podle bolesti a hlenu. Vím že hlavním ukolem pilulky je odsunutí ovulace a připadné zabránění splynutí vajíčka se spermii, taky důsledkem Levonorgestrelu změna hlenu na hustý “poovulační”. O abortivnim účinku jsou dohady. Mě by zajímalo, zda se v tom někdo vyzná, jak by pululka mohla bránit případnému zahnízdění? Sliznice přece roste především v první fázi cyklu, takže to že by se nemělo vajíčko do čeho zahnizdit je nepravděpodobné, je to 7 dní od užití tablety, zatím se žádné krvácení nebo špinění nedostavilo, MS čekám za týden. Zajímají mě zkušenosti zda někdo taktéž užil tabletku po (jisté) ovulaci a tableta i tak fungovala. Děkuji za odpovědi :mavam:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 16:38

Nikdo nic? :oops: :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Janečkova kněžka lásky Lilia kojí v první třídě. Tyhlety „duchovní“ hry o lajky...

Ti si žijí! Matematik Karel Janeček (45) s duchovní ženou Lilií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >