Zvracení a antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ichumi
Nováček 1 příspěvek 19.12.17 10:59
Zvracení a antikoncepce

Dobrý den, v neděli jsem si dala HA ve 12 hodin. Ale kolem 15 hodiny jsem šla zvracet, ale neuvědomila jsem si, že se nemohl ještě vstřebat. Večer jsem měla pohlavní styk, v pondělí ráno jsem si dala klasicky pondělní prášek v 6:00. Dnes v úterý jsem si to uvědomila, že jsem si nedala,,ihned nebo do 12hod prášek náhradní, jen jsem normálně pokračovala tím pondělním (po 16ti hodinách), dnes jsem taky prášek měla. Otázkou je, může tu být riziko otěhotnění? HA beru pravidelně 4 roky, a to zvracení bylo ve 3.týdnu braní. Podle letáku chci brát další plato bez pauzy. Hrozí těhotenství, pkud jsem nedala 2. prášek po vyzvracení a pokračovala normálnš klasicky pondělním?

Děkuji za rady a odpovědi.

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8437 příspěvků 33 inzerátů 19.12.17 11:04

To bude v poho. Riziko asi nejake je, ani 100% brani ha nezarucuje 100% ochrany.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.17 11:23

Samozřejmě, že otěhotnění hrozí. Ale ta šance je minimální. Já brala prášky 7 let „jak lentilky“ a neotěhotněla jsem a po vysazení prakticky hned.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama