Zvracení a antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ichumi
Nováček 1 příspěvek 19.12.17 10:59
Zvracení a antikoncepce

Dobrý den, v neděli jsem si dala HA ve 12 hodin. Ale kolem 15 hodiny jsem šla zvracet, ale neuvědomila jsem si, že se nemohl ještě vstřebat. Večer jsem měla pohlavní styk, v pondělí ráno jsem si dala klasicky pondělní prášek v 6:00. Dnes v úterý jsem si to uvědomila, že jsem si nedala,,ihned nebo do 12hod prášek náhradní, jen jsem normálně pokračovala tím pondělním (po 16ti hodinách), dnes jsem taky prášek měla. Otázkou je, může tu být riziko otěhotnění? HA beru pravidelně 4 roky, a to zvracení bylo ve 3.týdnu braní. Podle letáku chci brát další plato bez pauzy. Hrozí těhotenství, pkud jsem nedala 2. prášek po vyzvracení a pokračovala normálnš klasicky pondělním?

Děkuji za rady a odpovědi.

Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 8863 příspěvků 33 inzerátů 19.12.17 11:04

To bude v poho. Riziko asi nejake je, ani 100% brani ha nezarucuje 100% ochrany.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.17 11:23

Samozřejmě, že otěhotnění hrozí. Ale ta šance je minimální. Já brala prášky 7 let „jak lentilky“ a neotěhotněla jsem a po vysazení prakticky hned.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >