Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj holky, vím že tyto dotazy jsou zde často, ale podle mě každá pozná ten strach, když mimčo ještě neplanuje.
Každopádně včera jsem si vzala v 7 hodin ráno třetí antikoncepční pilulku, pak jsem si normálně dala snídani a 7.45 mě chytly hrozné křeče, že jsem téměř nedošla do školy, a v 8.00 jsem měla jednorázový průjem. Protože jsem na internetu načetla spoustu rozporuplných názorů zda si vzít nebo nevzít novou pilulku, tak sem si ji nakonec nevzala. Na vás se obracím s otázkou, jestli s tím máte nějaké zkušenosti a jestli, když vím, že budu mit sex za 10 dní, tak jestli se i tak máme raději chránit kondomem, nebo bude stačit třeba přerušovaná soulož?
Děkuju mockrát za odpovědi a názory.:)
*ještě jsem jen chtěla dodat, že užívám antikoncepci Jangee ![]()
Pro příště bych se zeptala lékaře.
Jinak si myslím, že s průjmem ten prášek (hodinu po užití) nevyšel. Já bych se chránila pro jistotu přerušovanou souloží, ale je na vás, jak moc by bylo početí nechtěné. Lepší se chránit, než pak plakat. Nicméně si myslím, že vliv to nemělo žádný.