Jednorázový průjem po užití antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tarei
Povídálka 26 příspěvků 19.12.17 13:29
Jednorázový průjem po užití antikoncepce

Ahoj holky, vím že tyto dotazy jsou zde často, ale podle mě každá pozná ten strach, když mimčo ještě neplanuje.
Každopádně včera jsem si vzala v 7 hodin ráno třetí antikoncepční pilulku, pak jsem si normálně dala snídani a 7.45 mě chytly hrozné křeče, že jsem téměř nedošla do školy, a v 8.00 jsem měla jednorázový průjem. Protože jsem na internetu načetla spoustu rozporuplných názorů zda si vzít nebo nevzít novou pilulku, tak sem si ji nakonec nevzala. Na vás se obracím s otázkou, jestli s tím máte nějaké zkušenosti a jestli, když vím, že budu mit sex za 10 dní, tak jestli se i tak máme raději chránit kondomem, nebo bude stačit třeba přerušovaná soulož?
Děkuju mockrát za odpovědi a názory.:)

Reklama

Reakce:

Tarei
Povídálka 26 příspěvků 19.12.17 13:38

*ještě jsem jen chtěla dodat, že užívám antikoncepci Jangee :)

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 19.12.17 13:46

Pro příště bych se zeptala lékaře.

Jinak si myslím, že s průjmem ten prášek (hodinu po užití) nevyšel. Já bych se chránila pro jistotu přerušovanou souloží, ale je na vás, jak moc by bylo početí nechtěné. Lepší se chránit, než pak plakat. Nicméně si myslím, že vliv to nemělo žádný.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková přestává být poslušnou ženou a Plekancovi to vrací!

Když Tomáš Plekanec informoval o rozpadu manželství s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Rozkopaná Praha i D1: Řidiči šílí, stroje stojí, jediný „Demolínek“ z magistrátu se chválí!

Jestli jste si mysleli, že s koncem prázdnin zmizí z ulic Prahy i dálnice D1... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kiki a Viki se vrací k rodině. Děti do dětských domovů nepatří

Sestry Kiki a Viki se po několika letech stěhování po ubytovnách a... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama