Jednorázový průjem po užití antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tarei
Povídálka 27 příspěvků 19.12.17 13:29
Jednorázový průjem po užití antikoncepce

Ahoj holky, vím že tyto dotazy jsou zde často, ale podle mě každá pozná ten strach, když mimčo ještě neplanuje.
Každopádně včera jsem si vzala v 7 hodin ráno třetí antikoncepční pilulku, pak jsem si normálně dala snídani a 7.45 mě chytly hrozné křeče, že jsem téměř nedošla do školy, a v 8.00 jsem měla jednorázový průjem. Protože jsem na internetu načetla spoustu rozporuplných názorů zda si vzít nebo nevzít novou pilulku, tak sem si ji nakonec nevzala. Na vás se obracím s otázkou, jestli s tím máte nějaké zkušenosti a jestli, když vím, že budu mit sex za 10 dní, tak jestli se i tak máme raději chránit kondomem, nebo bude stačit třeba přerušovaná soulož?
Děkuju mockrát za odpovědi a názory.:)

Reakce:

Tarei
Povídálka 27 příspěvků 19.12.17 13:38

*ještě jsem jen chtěla dodat, že užívám antikoncepci Jangee :)

radkka
Generální žvanilka 20514 příspěvků 19.12.17 13:46

Pro příště bych se zeptala lékaře.

Jinak si myslím, že s průjmem ten prášek (hodinu po užití) nevyšel. Já bych se chránila pro jistotu přerušovanou souloží, ale je na vás, jak moc by bylo početí nechtěné. Lepší se chránit, než pak plakat. Nicméně si myslím, že vliv to nemělo žádný.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >