Antikoncepce a antibiotika - jak dlouho se chránit kondomem?

4
28.12.17 17:07

Antikoncepce a antibiotika - jak dlouho se chránit kondomem?

Ahoj,
Chtěla jsem se Vás zeptat - začala jsem v prosinci užívat antikoncepci Ebelyla, nyní mi zbývá z prvního platíčka ještě sedm prášků, pak budu mít sedmidenní pauzu a poté nasadím nové platíčko. Jenže jsem dostala hrozný kašel a doktor mi dnes předepsal antibiotikum Amoksiklav, které se má užívat 7dní. Má otázka tedy zní, když teď začnu užívat antibiotika a doberu těch 7 antikoncepčních pilulek, myslíte, že se stačí chránit kondomem těchto 14dní(7dní, co budu brát jak antikoncepci tak antibiotika + 7 dní, kdy bych měla mít menstruaci)? A poté, co začnu brát nové plato antikoncepce, mám se ještě pro jistotu chránit kondomem, nebo myslíte, že to takhle těch 14dni stačí a pak bude antikoncepce zase spolehlivá ochrana? 8o
Nemá někdo podobnou zkušenost? Děkuji za odpovědi. Snad jsem to napsala pochopitelně :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5283
28.12.17 17:28

Tak v tech dnech menstruace asi kondom nepotrebujes ne?? :D

A jinak si myslim, ze by to melo stacit tech 14 dni.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

Těhotenský test 2v1

  • (4.9) + 41 recenzí

Dipstrip

  • (3.1) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty