Antikoncepce a antibiotika - jak dlouho se chránit kondomem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AdinaS
Nováček 4 příspěvky 28.12.17 17:07
Antikoncepce a antibiotika - jak dlouho se chránit kondomem?

Ahoj,
Chtěla jsem se Vás zeptat - začala jsem v prosinci užívat antikoncepci Ebelyla, nyní mi zbývá z prvního platíčka ještě sedm prášků, pak budu mít sedmidenní pauzu a poté nasadím nové platíčko. Jenže jsem dostala hrozný kašel a doktor mi dnes předepsal antibiotikum Amoksiklav, které se má užívat 7dní. Má otázka tedy zní, když teď začnu užívat antibiotika a doberu těch 7 antikoncepčních pilulek, myslíte, že se stačí chránit kondomem těchto 14dní(7dní, co budu brát jak antikoncepci tak antibiotika + 7 dní, kdy bych měla mít menstruaci)? A poté, co začnu brát nové plato antikoncepce, mám se ještě pro jistotu chránit kondomem, nebo myslíte, že to takhle těch 14dni stačí a pak bude antikoncepce zase spolehlivá ochrana? 8o
Nemá někdo podobnou zkušenost? Děkuji za odpovědi. Snad jsem to napsala pochopitelně :)

Reakce:

vertunka
Závislačka 4624 příspěvků 28.12.17 17:28

Tak v tech dnech menstruace asi kondom nepotrebujes ne?? :D

A jinak si myslim, ze by to melo stacit tech 14 dni.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >