Antikoncepce a štítná žl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bublinna
Povídálka 19 příspěvků 28.12.17 18:33
Antikoncepce a štítná žláza

Ahojky,
hledala jsem a nenašla podobnou diskuzi na toto téma. :mavam:
Od 3 let jsem trpěla na štítnou žlázu. Do svých 13 let jsem brala denně prášky. Poté mi doktorka řekla, že se vše zlepšilo a mohu od ní odejít.
Ve svých 16 letech. Jsem začala brát svoji první antikoncepci, myslím že Sylviane. Má gynekoložka věděla že jsem trpěla na štítnou žlázu, ale neřešila to. Žila jsem tedy jako dříve. Sportovala, jedla stejně, pila. Nic jsem nezměnila. Ale než jsem se nadála tak z mých 56 kg jsem měla po pěti měsících62kg. Netušila jsem jak je to možné. A tak jsem se to snažila řešit s doktorkou. Ta mi předepsala jiné, myslím že snad Minervu. Kdo ví. No a já jsem byla čím dál tím víc opuchlá. Podprsenku jsem nosila B a najednou jsem měla D. Takto jsem vyzkoušela do svých 19 další 3 druhy antikoncepce. A to řikám cvičela jsem všechno. Jedla stejně zdravě a přesto byla tlustší a tlustší. Rostla jsem každým měsícem. Změnila jsem i gynekoložku. Ale ta mi říkala že to antikoncepce dělají a že jen moc jím a že si to namlouvám. Samozřejmě to odskákala znát moje psychika. Nejste moc šťastní, když pořád kynete 8o Jednoho dne jsem se rozhodla, že takhle to dál nejde. A od HA jsem dala ruce pryč. Trochu jsem splaskla, ale ne moc.
Mam přítele. A prášky by pro nás byli jen výhodou a prospěchem. Ale chtěla bych se Vás zeptat. Myslíte si že v tom mohla mít podíl štítná žlaza? Jakou antikoncepci by jste mi poradili? Popřípadě jakého dokotra? Praha/Olomouc :hug:

Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 8862 příspěvků 33 inzerátů 29.12.17 06:35

Zadnou HA. At se chrani pritel. Proc mas ty huntovat svoje telo? Proc zatezujes hormonalni system, kdyz s nim mas od mala potiz?? Opravdu nechapu. Kombinujte kondom treba s pharmatexem. Nebo jsou i jine nehormonalni antikoncepce.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >