Bolest v podbřišku a nafouklé břicho

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dana444444
Nováček 7 příspěvků 04.01.18 21:52
Bolest v podbřišku nafouklé břicho

Dobrý den chtěla bych se zeptat beru už 2 týdny skoro 3 HA a působí hnedka od 1 dne a mela jsem s přítelem styk a on se do mě ejakuloval a já jsem si asi 3 den po tom zapomela vzit prášek a tak jsem si ho ještě do 12 hodin vzala dalsi den teď mě bolí v podbřišku a mam trochu nafouklé břicho a je mi špatně od žaludku a když si břicho jemné stlačim slyším vodu jakoby zblunkani co to může být?? Děkuji za odpověď

Reakce:
EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 04.01.18 22:05

@Dana444444 Těhotná nejsi :)

Laurie
Kecalka 387 příspěvků 04.01.18 22:16

Těhotenství je dost nepravděpodobné :)

Dana444444
Nováček 7 příspěvků 04.01.18 23:44

Děkuji vám moc ale bylo mi divné co to může být

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 05.01.18 00:14

Určitě těhotná nejsi :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.18 22:50
Prosim poradte

Dobrý den. Už asi tak 2 dny mě bolí jakoby levý vaječník k tomu mám nafouklé břicho a pripadám si jako bych měla miminko. Navíc mám hroznou potřebu čůrat ,ale když se jdu vyčůrat tak to nejde. Nevíte co by to mohlo být? Snad nejsem těhotná ne?

Russet
Extra třída :D 12168 příspěvků 07.07.18 22:54

Buď zánět vaječníků nebo močáku. Při otěhotnění jsem teda nic takového nepociťovala. Ale jestli proběhla přerušovaná soulož, můžeš otěhotnět. Asi by ses neptala, kdybys použila jiné spolehlivější metody.

lachtanice86
Kelišová 6646 příspěvků 07.07.18 23:22
@Anonymní píše:
Dobrý den. Už asi tak 2 dny mě bolí jakoby levý vaječník k tomu mám nafouklé břicho a pripadám si jako bych měla miminko. Navíc mám hroznou potřebu čůrat ,ale když se jdu vyčůrat tak to nejde. Nevíte co by to mohlo být? Snad nejsem těhotná ne?

Byl sex ? Bez ochrany?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.07.18 04:09
Poprosím o radu.

Před měsícem me začalo bolet v podbřišku, nijak jsem to neresila. MS dorazila se zpožděním,ale jen na 3 dny a strasne slabě. Jenze bolesti, pnutí v podbřišku pokračují, k tomu jsem nafouklá, náladová, pravidelně me ted boli hlava, chodim častěji na záchod a někdy je mi na zvracení.. co myslíte, že to muže byt ?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Aneta Krejčíková ukázala krásnou sestru, ale společný mají jen úsměv!

Hříčka přírody? Aneta Krejčíková odtajnila svou sestru a málokdo by tipoval,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >