Antikoncepční pesar

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kuba_1234K
Nováček 1 příspěvek 05.01.18 12:40
Antikoncepční pesar

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na Vaše zkušenosti s antikoncepčním pesarem Caya. Dnes mi přišel, zavádění jsem myslím zvládla v pohodě, jen mi přijdou ty kryje hodně pevné a myslím, že ho musí partner hodně cítit. Všude píšou, že ne, ale nevím, jaké jsou prosím Vaše zkušenosti, rady doporučení. Popřípadě, který pesar je nejlepsi a který jde nejméně cítit. Moc dekuji

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.18 12:43

Já jsem teď pořídila ten cervikální klobouček femcap, ale už to novější verzi bez poutka, tak zkoušíme první měsíc, a zatím dobrý:) a pohmat je cítít, ale při sexu prý ne(já ho necítím vůbec:)

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama