HA Yanela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SannaZ
Kecalka 182 příspěvků 09.01.18 21:22
HA Yanela

Dobrý den, právě začínám s HA Yanela, v Německu se prodává pod názvem Stella a chtěla bych se zeptat na vaše názory. Vypozorovali jste nějaké vedlejší účinky, např. vyšší tělesná hmotnost a jiné? Jaké s ní máte zkušenosti?

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.18 21:24

Brala jsem jí a nikdy více, ale to je jako každá ha, je to svinstvo do těla, konrkténě Yanella mi zadělala na x gynekologických zánětů, samozřejmě, že gynekolog tvrdil, jak to není z toho, určitě bylo, protože po vysazení jsem zánět neměla a to jsem dva roky od vysazení. Během braní jsem lítala na gyndu skoro každý měsíc, hrozný to bylo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 12:40
HA Yanela braná naopak

Dobrý den, po měsíci brání HA Yanela jsem zjistila, že jsem ji brala naopak. Neví někdo jestli to něčemu vadí? Budu ráda za každou radu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >