HA Yanela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SannaZ
Kecalka 182 příspěvků 09.01.18 21:22
HA Yanela

Dobrý den, právě začínám s HA Yanela, v Německu se prodává pod názvem Stella a chtěla bych se zeptat na vaše názory. Vypozorovali jste nějaké vedlejší účinky, např. vyšší tělesná hmotnost a jiné? Jaké s ní máte zkušenosti?

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.18 21:24

Brala jsem jí a nikdy více, ale to je jako každá ha, je to svinstvo do těla, konrkténě Yanella mi zadělala na x gynekologických zánětů, samozřejmě, že gynekolog tvrdil, jak to není z toho, určitě bylo, protože po vysazení jsem zánět neměla a to jsem dva roky od vysazení. Během braní jsem lítala na gyndu skoro každý měsíc, hrozný to bylo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 12:40
HA Yanela braná naopak

Dobrý den, po měsíci brání HA Yanela jsem zjistila, že jsem ji brala naopak. Neví někdo jestli to něčemu vadí? Budu ráda za každou radu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší Zemanův fanoušek: Zavařuje mu okurky a tapetuje si jeho fotkami pokoj

Pokoj, ve kterém žije, si tapetuje fotkami hlavy státu. K poslednímu září... číst dále >

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >