HA Yanela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SannaZ
Kecalka 181 příspěvků 09.01.18 21:22
HA Yanela

Dobrý den, právě začínám s HA Yanela, v Německu se prodává pod názvem Stella a chtěla bych se zeptat na vaše názory. Vypozorovali jste nějaké vedlejší účinky, např. vyšší tělesná hmotnost a jiné? Jaké s ní máte zkušenosti?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.18 21:24

Brala jsem jí a nikdy více, ale to je jako každá ha, je to svinstvo do těla, konrkténě Yanella mi zadělala na x gynekologických zánětů, samozřejmě, že gynekolog tvrdil, jak to není z toho, určitě bylo, protože po vysazení jsem zánět neměla a to jsem dva roky od vysazení. Během braní jsem lítala na gyndu skoro každý měsíc, hrozný to bylo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 12:40
HA Yanela braná naopak

Dobrý den, po měsíci brání HA Yanela jsem zjistila, že jsem ji brala naopak. Neví někdo jestli to něčemu vadí? Budu ráda za každou radu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama