Reklama

Jak vybrat antikoncepci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nudlaben
Kecalka 113 příspěvků 11.01.18 19:45
antikoncepce jakou vybrat

Holky, chtěla jsme se zeptat s jakou antikoncepcí jste spokojné a jestli máte i zkušenosti s tělískem a jak jste s ním spokojené? Děkuji :)

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 11.01.18 20:03

Tělísko sem neměla ale pršky jsem brala a zda ti můžu poradit radši buď bez prášků a chraňte se je to svinstvo :roll:

Káťa19
Kelišová 7081 příspěvků 36 inzerátů 11.01.18 20:21

Hormony jsou svinstvo, jsem spokojena s www.beacap.com  ;)

Příspěvek upraven 11.01.18 v 20:24

malá_holka
Kelišová 5102 příspěvků 11.01.18 20:23

To je sice hezký, že to je svinstvo, ale co když to svinstvo i pomůže? :nevim:

Káťa19
Kelišová 7081 příspěvků 36 inzerátů 11.01.18 20:25

@malá_holka tak jsou i jine druhy antikoncepce, nebo v cem to navic pomuze?

Ennny
Ukecaná baba ;) 1417 příspěvků 11.01.18 20:38

@Káťa19 mi třeba dost pomohly od bolesti při menstruaci :nevim:

Strecha
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 11.01.18 20:42

Brala jsem pred detmi mirelle (maji docela malo hormonu). Po detech jsem si dala telisko mirena (mela jsem ho asi 2mesice a slo ven-vylozene mne nesedlo, skoncila jsem v nemocnici a uz bych si ho nikdy nedala). Ted beru prasky ke kojeni, ale brzy prejdu zase na mirelle.

sunshine125
Kecalka 391 příspěvků 11.01.18 21:12

Mám nehormonální tělísko a jsem spokojená :kytka:

Rebelka112
Stálice 85 příspěvků 12.01.18 10:45

Vyzkoušela jsem opravdu mnoho různých HA v různém cenovém rozpětí, ale žádná mi nevyhovovala, takže nyní neberu radši žádnou..
Mám velice silnou menstruaci, a když jsem brala prášky, které mi měli podle gynekologa od tohoto problému pomoci, tak spíše naopak. Je fakt, že menstruace byla tróóšičku slabší, zato jsem ale menstruovala 15 dní, takže ne děkuji. Bolesti v podbřišku bez i s HA stejné, váha bez i s stejná, pleť také, myslím ale, že s HA jsem byla podrážděnější. :P

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >