Jak vybrat antikoncepci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nudlaben
Kecalka 111 příspěvků 11.01.18 19:45
antikoncepce jakou vybrat

Holky, chtěla jsme se zeptat s jakou antikoncepcí jste spokojné a jestli máte i zkušenosti s tělískem a jak jste s ním spokojené? Děkuji :)

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9796 příspěvků 11.01.18 20:03

Tělísko sem neměla ale pršky jsem brala a zda ti můžu poradit radši buď bez prášků a chraňte se je to svinstvo :roll:

Káťa19
Kelišová 6400 příspěvků 37 inzerátů 11.01.18 20:21

Hormony jsou svinstvo, jsem spokojena s www.beacap.com  ;)

Příspěvek upraven 11.01.18 v 20:24

malá_holka
Závislačka 4765 příspěvků 11.01.18 20:23

To je sice hezký, že to je svinstvo, ale co když to svinstvo i pomůže? :nevim:

Káťa19
Kelišová 6400 příspěvků 37 inzerátů 11.01.18 20:25

@malá_holka tak jsou i jine druhy antikoncepce, nebo v cem to navic pomuze?

Ennny
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 11.01.18 20:38

@Káťa19 mi třeba dost pomohly od bolesti při menstruaci :nevim:

Strecha
Zasloužilá kecalka 686 příspěvků 11.01.18 20:42

Brala jsem pred detmi mirelle (maji docela malo hormonu). Po detech jsem si dala telisko mirena (mela jsem ho asi 2mesice a slo ven-vylozene mne nesedlo, skoncila jsem v nemocnici a uz bych si ho nikdy nedala). Ted beru prasky ke kojeni, ale brzy prejdu zase na mirelle.

sunshine125
Kecalka 370 příspěvků 11.01.18 21:12

Mám nehormonální tělísko a jsem spokojená :kytka:

Rebelka112
Stálice 85 příspěvků 12.01.18 10:45

Vyzkoušela jsem opravdu mnoho různých HA v různém cenovém rozpětí, ale žádná mi nevyhovovala, takže nyní neberu radši žádnou..
Mám velice silnou menstruaci, a když jsem brala prášky, které mi měli podle gynekologa od tohoto problému pomoci, tak spíše naopak. Je fakt, že menstruace byla tróóšičku slabší, zato jsem ale menstruovala 15 dní, takže ne děkuji. Bolesti v podbřišku bez i s HA stejné, váha bez i s stejná, pleť také, myslím ale, že s HA jsem byla podrážděnější. :P

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

„Černoši a buzny,“ zuří veřejnost: Rakouské dráhy si novou reklamou dost naběhly

Chtěly jít naproti různorodosti a pestrosti, ve finále to za novou reklamní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Reklama