Jak vybrat antikoncepci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nudlaben
Kecalka 115 příspěvků 11.01.18 19:45
antikoncepce jakou vybrat

Holky, chtěla jsme se zeptat s jakou antikoncepcí jste spokojné a jestli máte i zkušenosti s tělískem a jak jste s ním spokojené? Děkuji :)

Reakce:
Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 11.01.18 20:03

Tělísko sem neměla ale pršky jsem brala a zda ti můžu poradit radši buď bez prášků a chraňte se je to svinstvo :roll:

Káťa19
Echt Kelišová 7709 příspěvků 19 inzerátů 11.01.18 20:21

Hormony jsou svinstvo, jsem spokojena s www.beacap.com  ;)

Příspěvek upraven 11.01.18 v 20:24

malá_holka
Kelišová 5815 příspěvků 11.01.18 20:23

To je sice hezký, že to je svinstvo, ale co když to svinstvo i pomůže? :nevim:

Káťa19
Echt Kelišová 7709 příspěvků 19 inzerátů 11.01.18 20:25

@malá_holka tak jsou i jine druhy antikoncepce, nebo v cem to navic pomuze?

Ennny
Ukecaná baba ;) 1814 příspěvků 11.01.18 20:38

@Káťa19 mi třeba dost pomohly od bolesti při menstruaci :nevim:

Strecha
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 11.01.18 20:42

Brala jsem pred detmi mirelle (maji docela malo hormonu). Po detech jsem si dala telisko mirena (mela jsem ho asi 2mesice a slo ven-vylozene mne nesedlo, skoncila jsem v nemocnici a uz bych si ho nikdy nedala). Ted beru prasky ke kojeni, ale brzy prejdu zase na mirelle.

sunshine125
Kecalka 396 příspěvků 11.01.18 21:12

Mám nehormonální tělísko a jsem spokojená :kytka:

Rebelka112
Stálice 85 příspěvků 12.01.18 10:45

Vyzkoušela jsem opravdu mnoho různých HA v různém cenovém rozpětí, ale žádná mi nevyhovovala, takže nyní neberu radši žádnou..
Mám velice silnou menstruaci, a když jsem brala prášky, které mi měli podle gynekologa od tohoto problému pomoci, tak spíše naopak. Je fakt, že menstruace byla tróóšičku slabší, zato jsem ale menstruovala 15 dní, takže ne děkuji. Bolesti v podbřišku bez i s HA stejné, váha bez i s stejná, pleť také, myslím ale, že s HA jsem byla podrážděnější. :P

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >