Antikoncepce po miniinterrupci

38
11.8.13 14:18

Antikoncepce po miniinterupci

Maminky prosím vás, jsem 18 dní po zákroku a již od něj beru HA. Byla jsem na kontrole po 14 dnech a jsem v pořádku a mohu opět sex. žít. Jen mám strach zda tomu mohu věřit. Chránila bych se třeba i přerušovanou souloží. Ale stále se toho bojím :( Děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31603
11.8.13 14:44
@eset.t píše:
Maminky prosím vás, jsem 18 dní po zákroku a již od něj beru HA. Byla jsem na kontrole po 14 dnech a jsem v pořádku a mohu opět sex. žít. Jen mám strach zda tomu mohu věřit. Chránila bych se třeba i přerušovanou souloží. Ale stále se toho bojím :( Děkuji za odpovědi

No, tobude fakt ochrana :roll: Pokud se bojíš, používejte alespoň jeden cyklus k HA ještě kondom nebo spermicid (pharmatex) a ber prášky pečlivě a vyvaruj se rizikům tím, že si dopředu přečteš, co dělat v různých situacích (zapomenutí prášku, průjem, zácpa, atb…)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16848
11.8.13 16:10
@Gladys píše:
No, tobude fakt ochrana :roll: Pokud se bojíš, používejte alespoň jeden cyklus k HA ještě kondom nebo spermicid (pharmatex) a ber prášky pečlivě a vyvaruj se rizikům tím, že si dopředu přečteš, co dělat v různých situacích (zapomenutí prášku, průjem, zácpa, atb…)

Tak ona myslí určitě k té HA. zakladatelko, pokud ji bereš od počátku cyklu, tak chráněná jsi. Ale neznamená to, že nemůžeš otěhotnět. Bohužel žádná antikoncepce není 100%

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama