Brát antikoncepci bez přerušení

461
5.8.13 15:25

Brát antikoncepci bez přerušení

Ahoj holky, chci se zeptat, jedu na dovolenou na 14 dní k moři a zjistila jsem, že mi zrovna do půlky pobytu vychází menstruace. Chci začít brát další plato pilulek bez vynechání 7 dnů, ale přemýšlím, jestli z dalšího plata si vzít jen 8 pilulek, aby mi to vyšlo jen na tu dovolenou a nebo musím sníst už celé plato. Vím, že tohle řešení není určitě optimální, ale potřebuji radu, jestli užít celé plato nebo jen pár prášků. Předem díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3434
5.8.13 15:28

@bonanza A jakou máš atk? Jestli třífázovou, tam si nejsem jistá, ale u obyč. je to jedno, jednou za čas můžeš brát bez přestávky a klidně celé platíčko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Panídokonalá
5.8.13 15:30

@bonanza
Ber to bez přestávky, ono se nic nestane :palec:. Dělávala jsem to tak běžně.

• Nahlásit
  • Citovat
32998
5.8.13 15:33

Pokud máš třífázovou atk tak to stejně nefunguje že bys neměla ms..pokud máš jedofázovou tak se vem celé plato, ms dostaneš pak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13311
5.8.13 15:33

U normální antikoncepce je to jedno! já brala skoro celou dobu vždy 3 platíčka v kuse pak týden pauza a zase 3 platíčka v kuse a puza. Takže ms jednou za 3 měsíce a paráda ;-) jinak být Tebou tak vezmu prostě 2 platíčka celé a pak až vysadím ať si nenaděláš paseku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8879
5.8.13 16:05

Když se mi MS nehodila, brala jsem druhý platíčko bez pauzy. Vzala bych ho celý, podle mě totiž udělá větší paseku když vezmeš 8prášků, pak tejden pauza, dodlabeš platíčko, zase pauza, tzn. za dva tejdny zase MS a pak najet na normální režim..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5394
5.8.13 16:13

Již HA neberu, ale také, když se mi ms nehodila, začala jsem normálně brát nové platíčko až do konce a super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
6.8.13 06:17

Holky moc díky za radu. Mám obyčejnou Diane, takže sním druhé celé platíčko bez pauzy. Abych se vyhnula menstruaci. Překvapilo mě, že někdoto takhle dělá běžně, aby měl menstruaci třeba jednou za tři měsíce. Myslela jsem, že to není moc dobré. Ale díky, trochu jsem se uklidnila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama