HA jangee - bolesti žaludku

207
30.7.13 11:20

HA jangee-bolesti žaludku

Ahoj holky…cetla jsem tu par diskuzi o HA jangee…ted jsem ji zacla brat a mam neuveritelne bolesti zaludku, neda se to poradne vydrzet, je mi na zvraceni, proste hruza…Nevite nekdo, jestli je to z toho a nebo jestli mam zajit k lekari? Cetla jsem totiz, ze bolest zaludku a nevolnost je bezna, ale za jak dlouho to tedy odezni? :think:

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12416
30.7.13 12:11

Na nic bych nečekala a šla k dr, hned! Vůbec to nemusíš mít z HA ale úplně jinej problém. A jestli tam píšou, že tě můžez těch prášků bolet žaludek a nevolnosti tak bych to ani nebrala.

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
23.6.15 20:23

Ahojky, mám úplně stejnej problém..antikoncepci jsem začala užívat 9.6..menstruovala jsem asi 5 dní, ale do tedka špiním, což ale doktor řekl že je normální ze začátku at s tím počítám..ale celý den sem v pohodě občas trochu pobolívá ale nic extra..vemu prášek okolo 16 hodiny a během 1-4 hodin se dostaví bolest žaludku až pocit na zvracení, bolest hlavy a břicha..možná je to normální než si tělo zvykne, ale je to pěkně nepříjemné.. :,( :,( :,(

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama