Antikoncepce, krvácení mimo cyklus

21
3.8.13 19:04

Antikoncepce, krvácení mimo cyklus

Ahoj holky,
nestalo se vám nějaké, že byste krvácely mimo cyklus?
Beru nízko-hormonální antikoncepci (Dayllu).
Ještě mě napadá, že bych mohla být těhotná, měla jsem dost příznaků, ale menstruace se dostavila, a test třetí den menstruace negativní (GS Mamma Test 10). Takže kdybych vyloučila to těhotenství, co by to mohlo být? Stalo se mi to po masturbaci vibrátorem, nebylo to zrovna jemně, no… takže ta krev by teoreticky mohla být z toho, bylo jí jen trochu.
A kdyby to náhodou bylo krvácení mimo cyklus, můžu mít normálně styk, nebo je to teď riskantní? Teď by se to fakt nehodilo. :nevim: :?
Díky moc. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3478
3.8.13 19:17

Jo, stavalo se mi to pri nizkohormonalni atk, sedela mi az treti vyzkousena..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1451
3.8.13 19:19

Ano stalo, a sstávalo se mi to půl roku dokud jsme nenašli s Dr prášky které mi sednou.. :think: Ted po 3 letech jsem ji přestala brát páč se mi to začalo stávat znova. Prostě se budem chránit jinak :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
3.8.13 19:33

A nevíš, jestli se tim zvyšuje možnost otěhotnění? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Crystalline
3.8.13 19:54

@klavmi brala jsem ruzne druhy HA asi 15 let a pri vsech jsem krvacela kazdy mesic mimo cyklus - tzv. spineni. Nikdy mi nic nebylo. Jak jsem ji vysadila, byl klid.

• Citovat
  • Nahlásit
lotra
5.8.13 14:42

Mně se to teď stalo taky, byla jsem docela vyděšená, beru HA v kuse, teď, když jsou prázdniny, a taky se mi bylo na omdlení, tak nevím, snad jsem si nic neudělala..?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.10.15 18:54

Ahoj beru ha, ale dnes jsem brala posledni prášek, přesto včera a dnes jsem spinila a trochu krvacela, ale zas to ustalo. Nikdy jsem to takto neměla, normálně krvacim v pauze začátkem tydne. Ted momentalne jsem bez spineni. Cim to muze byt, je to normalni? Ha beru dlouho, 3roky.

• Citovat
  • Nahlásit
1952
8.10.15 10:56
@Anonymní píše:
Ahoj beru ha, ale dnes jsem brala posledni prášek, přesto včera a dnes jsem spinila a trochu krvacela, ale zas to ustalo. Nikdy jsem to takto neměla, normálně krvacim v pauze začátkem tydne. Ted momentalne jsem bez spineni. Cim to muze byt, je to normalni? Ha beru dlouho, 3roky.

Zrovna řeším to samé…na dnešek mi vychází ovulace, krvácim a nevim proč. Beru HA Adele…Nemohl by někdo prosím poradit. V pondělí jsem byla na gyndě, dělali mi pravidelný stěr na cytologii a příští týden si mám volat na výsledky. Samozřejmě mě zase přepadávají ty nejhorší myšlenky na nádor a tak :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1386
8.10.15 11:02

@Katka87 Nemysli na nejhorší, nebude to nic vážného. Ja se k dr ani neobjednala kvuli tomu, ale ted jsem Ha vysadila. Nejak sem se toho zacla bát a chci si od toho dat pauzu, mozna napořád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1952
8.10.15 11:12

@yasmine5 já právě taky zvažuju, že vysadim úplně…doberu poslední 2 platíčka co tu mam a asi skončim..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1386
8.10.15 11:20

@Katka87 Me jete dve zbyly, ale uz jemo tom uvazovala delsi dobu, hlavnekvuli migrenam.. Uz sem to radsi vzdala, jeste bych dotala embolku nebo mrtvici, rekla jsem si, ze to budu brat jako varovny priznak, protoze to trvalo vic nez pul roku. Tak uvidis, bolesti bricha nemas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1952
8.10.15 11:28

@yasmine5 Právě že dneska mě bolí…jenže mě doktor tu antikoncepci napsal právě i kvůli úpravě ms…pořád se mi to nechtělo srovnat po porodu. Měla jsem jí třeba měsíc…slabě, ale měla…a po tý antikoncepci se mi to srovnalo a teď to začalo zase blbnout…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1386
8.10.15 11:49

Tak s úpravou cyklu zkušenost nemám, s tim jsem problem nikdy neměla, ale jestli je to jediny duvod proc ha beres, no nevim, a jak dlouho jsi po porodu, nekdy to potřebujete vic casu. Tak hlavne at s dr na nejaky řešení přijdete a srovna se to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1952
8.10.15 19:19

@yasmine5 jsem po porodu 14 měsíců..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
4.1.16 11:29

Ahoj,
jdu se trošičku poradit. Beru už skoro rok antikoncepci Sylviane, nikdy jsem s ní neměla žádné problémy. Jsem po dvou porodech. Teď jsem před 14 dny trochu nastydla, předáváme si to bohužel pořád dokola s dětmi a ležet nemůžu, takže jsem se z toho ještě nedostala. No a do toho všeho jsem začala včera slabě krvácet, i když do konce platíčka mi zbývá ještě 5 prášků. Může to být od toho nastydnutí? Samozřejmě se během zítřka či pozítří chystám k doktorce, spíš mě zajímá, jestli některá nemáte zkušenost..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat