Antikoncepce sirmia a ovulace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 09:52
Antikoncepce sirmia a ovulace ?

Ahoj holky, mám docela strach. Včera jsem byla u gynekologa a ten mi řekl, že probíhá ovulace. Beru pravidelně antikoncepci. Vždy na čas, zpozdim se třeba jen o hodinu až dvě. Nikdy ne o den. Pravidelně si to hlídám. Partner vždy před vyvrcholením vytáhne ven :oops: Brala jsem antibiotika, byla jsem nemocná, beru tabletky na odvodnění. Doktor říkal, že je to velmi neobvyklé. Přitom hned, jak jsem došla domů, jsem na internetu četla, že je to časté. :pocitac: Máte taky podobný problém?

Reakce:
Litta
Extra třída :D 13493 příspěvků 08.08.18 10:00
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám docela strach. Včera jsem byla u gynekologa a ten mi řekl, že probíhá ovulace. Beru pravidelně antikoncepci. Vždy na čas, zpozdim se třeba jen o hodinu až dvě. Nikdy ne o den. Pravidelně si to hlídám. Partner vždy před vyvrcholením vytáhne ven :oops: Brala jsem antibiotika, byla jsem nemocná, beru tabletky na odvodnění. Doktor říkal, že je to velmi neobvyklé. Přitom hned, jak jsem došla domů, jsem na internetu četla, že je to časté. :pocitac: Máte taky podobný problém?

Tos hlavně měla číst v příbalovém letáku, než jsi vůbec začla prášky brát. :nevim: Doktor je taky dobrej, měl ti dát přednášku a ne falešně chlácholit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 10:07

Tabletky na odvodnění to můžou dělat nebo spíše antibiotika.

Litta
Extra třída :D 13493 příspěvků 08.08.18 10:11
@Anonymní píše:
Tabletky na odvodnění to můžou dělat nebo spíše antibiotika.

Najdi si ten příbalák. Dozvíš se tam spoustu užitečných věcí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >