Zamlklé těhotenství - 3 týden?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 07:33
ZT- 3 týden

Ahoj holky :mavam: zajímají me zkušenosti. Zda je možné ve 3tydnu těhotenství cítit pichani v podbřišku, občasné tvrdnutí a nafoukly podbřišek. A nevolnosti po ránu a i pres den ( pocity na zvraceni ). Prosim.. Nikdo nerika ze jsem tehotna, tak mi prosím nepiste odpovědi typu „jak můžeš ve 3tydnu vedet ze jsi těhotná??“ nevím a proto se ptam na zkusenosti. Děkujii :palec:

Přečtěte si článek: Zamlklé těhotenství: Jaké jsou příznaky a příčiny?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Russet
Extra třída :D 12249 příspěvků 08.08.18 07:37

Ve třetím týdnu jsem žádné příznaky neměla. Stačí? Test jsem si udělala až po vynechání menstruace. Nikdo se tě ptát nebude. Jestli nepoužíváte ochranu, tak samozřejmě těhotná být můžeš.

P4ja
Kelišová 6625 příspěvků 08.08.18 07:41

Těžko, to ani tělo neví, že otěhotnělo. Tedy pokud myslíš 3 týdny těhotenství. Ne 3 týdny od ovulace.

Janli
Kelišová 6336 příspěvků 08.08.18 07:45

Já měla dost jasné příznaky 14 dní po oplodnění. Ale bylo to třetí těhotenství a už mi to bylo důvěrně známé. U prvního těhotenství bych si toho ani nevšimla.

lachtanice86
Kelišová 6663 příspěvků 08.08.18 07:46

A je to třetí týden těhotenství, počítám od prvního dne ms nebo 3.tyden od ovulace?

beruska9
Extra třída :D 10755 příspěvků 08.08.18 07:52

Ja mela v prvnim tehotenstvi mirne priznaky opravdu tyden po ovulaci, citila jsem se tam.nejak „jinak“ a vyrostlo mi jedno prso :mrgreen: (ale jako fakt viditelne a jen jedno). Ale stejne jsem si netroufala nic „prorokovat,“ ani bych to nikomu na zaklade jakychkoliv priznaku nedoporucovala. Ve druhem tehotenstvi opravdu nic snad do 6-7tt nebo ani nevim kdy.
Zaver z toho dle meho nazoru nejde udelat vubec zadny, musis pockat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 08:18
@P4ja píše:
Těžko, to ani tělo neví, že otěhotnělo. Tedy pokud myslíš 3 týdny těhotenství. Ne 3 týdny od ovulace.

Nene 3tydny těhotenství. Takže od ovulace by to byl 1 týden

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 08:22
@beruska9 píše:
Ja mela v prvnim tehotenstvi mirne priznaky opravdu tyden po ovulaci, citila jsem se tam.nejak „jinak“ a vyrostlo mi jedno prso :mrgreen: (ale jako fakt viditelne a jen jedno). Ale stejne jsem si netroufala nic „prorokovat,“ ani bych to nikomu na zaklade jakychkoliv priznaku nedoporucovala. Ve druhem tehotenstvi opravdu nic snad do 6-7tt nebo ani nevim kdy.
Zaver z toho dle meho nazoru nejde udelat vubec zadny, musis pockat.

jasné, děkuji. Nic si z toho neberu. O těhotenství se v mém pripade nemusí vůbec jednat. Ale je mi opravdu divně. Nikdy jsem tohle nezažila. Cely den mám žaludek na vodě. A je to přesně 3tyden od nechraneneho pohl. styku. Tak nevím. Na test je podle me brzy.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 08:24
@Russet píše:
Ve třetím týdnu jsem žádné příznaky neměla. Stačí? Test jsem si udělala až po vynechání menstruace. Nikdo se tě ptát nebude. Jestli nepoužíváte ochranu, tak samozřejmě těhotná být můžeš.

ochranu nepoužíváme. Ale nevím kdy mám ovulaci. Takže jestli bylo vůbec v te době mozne otěhotnět netusim :nevim:

P4ja
Kelišová 6625 příspěvků 08.08.18 08:29
@Anonymní píše:

Tak to je naprosto mimo.

Veerr
Zasloužilá kecalka 873 příspěvků 08.08.18 08:40
@Anonymní píše:

To si myslím, že příznaky určitě nejsou. Spis posunuta ovulace… Já se snažila 3 roky a vždy jsem měla hromadu příznaků samozřejmě a nikdy nic. A když to bylo díky doktorům na tuty, začalo mi být divně až nějaký 8.tt a déle…

1mila2
Kecalka 422 příspěvků 08.08.18 08:45

Posledni tehotenstvi jsem zjistila v 3+6tt (takze konec 4teho tydne), protoze jsem zvracela a byla jsem unavena jako pri predchozich. Myslela jsem, ze to je viroza, ale jelikoz jsem byla 34dc, tak jsem si udelala test a do ted to nechapu, ale carka tam byla. Stejne to ale neberu jako priznak tehu, ale spis jako virozu. O tyden driv mi nebylo vuuuuubec nic. V podbrisku me picha snad porad (i netehotnou).

ka2ka
Extra třída :D 13183 příspěvků 08.08.18 08:46
@Anonymní píše:
ochranu nepoužíváme. Ale nevím kdy mám ovulaci. Takže jestli bylo vůbec v te době mozne otěhotnět netusim :nevim:

víš že je to týden od ovulace a nevíš kdy máš ovulaci ? na příznaky je to brzo

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.18 08:47
@Veerr píše:
To si myslím, že příznaky určitě nejsou. Spis posunuta ovulace… Já se snažila 3 roky a vždy jsem měla hromadu příznaků samozřejmě a nikdy nic. A když to bylo díky doktorům na tuty, začalo mi být divně až nějaký 8.tt a déle… [/citke si myslím ze se o těhotenství nejedna.
@Veerr píše:
To si myslím, že příznaky určitě nejsou. Spis posunuta ovulace… Já se snažila 3 roky a vždy jsem měla hromadu příznaků samozřejmě a nikdy nic. A když to bylo díky doktorům na tuty, začalo mi být divně až nějaký 8.tt a déle…

Také si myslím ze se o těhotenství nejedna. Ale děkuji :) hlava udělá hodne, když si miminko prejete

girlime
Povídálka 41 příspěvků 08.08.18 08:56

Je ti zle z vedra,to je cele…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >