Antikoncepce, špinění a výplach

Anonymní
27.3.21 18:18

Antikoncepce, špinění a výplach

Zdravím,
beru v pohodě antikoncepci. Jenže poslední měsíc a něco jsem začala občas špinit, i když jsem neměla 7 denní pauzu. Je to třeba jeden den, pak zase dobrý. Vím, že se to může stávat při začátku užívání antikoncepce, ale přímo tuto používám už opravdu dlouho, nejméně rok, co tak vím. A taky ji beru každý den ve stejný čas. S přítelem jsem začala provozovat anální sex. A samozřejmě jsem začala dělat i anální výplach, kdy mám občas „průjem“ z toho. Myslíte, že by to mohlo být tím? Výplach dělám tak 2×,3× týdně. V pondělí chci zavolat doktorce ohledně toho, ale zeptám se i tady. A myslíte, že by to mohlo snížit účinnost?
Děkuji za odpověď.

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1321
27.3.21 20:44

Antikoncepce se zpracovává játry a střevy. Když má žena průjem, může to snížit účinnost antikoncepce. Takže pokud si děláš výplach a máš z toho průjmy, tak ano… snižuje to účinnost antikoncepce a kvůli toho špiníš.
Pokud hodláš pokračovat v tom co děláš, tak bych přešla z tabletek na injekce, nebo náplasti a nebo na tělísko.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.3.21 17:03

Někdo poradit?

Dobrý den, beru HA a před měsícem jsem si o den posouvala menstruaci. Vše bylo v pořádku. Po týdnu menstruace jsem si včera vzala HA a předtím ještě měla nechráněný styk s přítelem. Dnes jsem vstala a koukám že špiním, přitom v pátek jsem už přestala menstruovat. Nevíte co by za tím mohlo být? Předem děkuji

  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat