Používáte antikoncepci Yadine?

24.3.21 12:41

Máte někdo yadine? Divný obsah

Ahoj holky, dnes jsem si byla pro antikoncepci Yadine, ale kdyz jsem ji otevřela, zezadu na platíčku je napsaný Yasmin ale stejným typem loga, přikládám fotky. Máte to tak taky někdo? Kdo bere Yadine :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22781
24.3.21 12:46

@katus_kralova asi bych se šla poptat do lékárny, kde ti antinu vydali

• ale jinak si myslím, že obě yasmin i yadinne jsou v podstatě totožné tabletky se stejným obsahem hormonů
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2587
24.3.21 12:48

Tuším, že je to vyrobené pro jiný stát. Jinak je tu fuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3999
24.3.21 13:06

Jo, to je běžné. Zrovna tuhle HA neznám, ale když jsem brala Jeanine, byla v půlce případů v krabičce platíčka s nějakým jiným názvem, ale stejným designem - prostě jsou to prášky prodávané v různých zemích pod různými názvy, ale se stejným složením. Blbý bylo akorát to, že tam byly ty popisky dnů u tabletek v cizím jazyce, AJ nebo NJ nevadila, maďarština nebo azbuka byla horší, ale dávali k tomu i přelepky s českými popisky. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.3.21 13:22

Tak jsem volala do lékárny a tam mi řekli, že je to azbukou, že to odebírají z Ruska no :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3999
24.3.21 13:32
@katus_kralova píše:
Tak jsem volala do lékárny a tam mi řekli, že je to azbukou, že to odebírají z Ruska no :lol:

Mně to přijde jako dánština nebo holandština, ale každopádně je to zkrátka ten stejný prášek, akorát původně určený pro jinou zemi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2587
24.3.21 13:33

@katus_kralova mohla sis to najít na SÚKLu, tam to píší taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat