Zpět na web

  • načítám...

Antikoncepce | Používáte antikoncepci Yadine?

Ten sami problém, volala jsem na Bayern, tam mi chlap řekl, že si mám najít lékárnu kde mají jak obal tak i plata Yadin (tak jak to má být)! To bych si musela vzít 14 dni dovolenou, abych oběhla všechny lékárny v městě i v okrajových částech! A v lékárně mi paní lékárníci řekla, ať si nechám předepsat jinou:rofl: :rofl: ale já nechci jinou já chci Yadin a ne abych si to překročila doma nálepkou ty plata a dělala, ze jim Yadin! A co teď, abych měla strach a otevíraly na lékárně veškeré prášky, jestli tam třeba místo antikoncepce nebude paralen??!!! Pan na Bayernu mi řekl, ze příbalovy leták je yasmin, není je Yadin!!! A když mi řekl, ze jsou stejně hodnoty jako u Yadin tak to byl vrchol. Otec je doktor a řekl mi, ze v doplňkových se liší hodnoty!!! Jsem otekla, zadržují vodu, pleť v jakem mam stavu ro ani nebudu komentovat!!! Lékárníci mi nebyli schopni vysvětlit proč jsou tam jiné prášky, to jako vážně!!! Však jsme Češi, tak co?!!! Musíme se šířit ze místo Yadin žeru Jasmín?! Tohle udělat v Německu tak konec!!! Zítra volám na Sukl a jdu k právníkovi!!! Platíme peníze a ještě se máme smířit s tím, ze nemáme to co máme mít?! Vrchol!!!

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...