Zabral postinor?

25.3.21 21:12

Zabral postinor?

Zdravím. Trochu se začínám bát, jestli postinor účinkoval - 3.2. jsem si ho brala (bylo to do 12 hodin po styku). Zhruba do týdne jsem to „dostala“, ale menstruace byla strašně slabá (normálně to mám 4-5 dní), cca den trvala a bylo toho málo. Tak nevím, jestli jí „mám počítat“. V tu chvíli jsem si nějak říkala fajn, účinkoval a potřebovala jsem řešit jiný problémy a až nedávno mi došlo, že jsem to od tý doby nedostala. Teďka to je třetí den, co mám výtok a takhle jsem to nikdy neměla. Jen by mě zajímalo, jestli si můžu být jistá s tím, že nejsem těhotná, i když jsem měla jen velice slabou menstruaci.
Děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1230
25.3.21 21:16

Postinor je svinstvo a úplně ti rozhází cyklus. Jistotu budeš mít jenom, když si uděláš test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5279
25.3.21 21:20

Měla jsem to stejně. Jednou nehoda s kondomem, postinor a čtvrt roku rozhozený menzes. Udělej si test pro svůj klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15951
25.3.21 21:21

@NekoKoneko a co treba udělat těhotenský test? Tě nenapadlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
25.3.21 21:32

@NekoKoneko
Zajdi si rovnou na gyndu, kde ti řeknou, že je normální mít po použití psotinoru rozházený cyklus, jelikož je to děsný svinstvo. Možná ti nabídnou injekci na vyvolání MS. Každopádně když si dojdeš na gyndu, tak budeš mít klid…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.3.21 07:11

Mojí sestře nefungoval… Mají z něj kráááásnouuuu holčičku :) Její gynekolog se dost smál, prý z toho co vidí, odhaduje účinnost tak na 65%.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat