Antikoncepce Tanielle - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Furiosa
Povídálka 17 příspěvků 09.04.18 21:36
Antikoncepce Tanielle

Zdravím chtěla bych se zeptat jestli máte někdo nějakou zkušenost s touto antinou? Mě ji dneska napsal Dr a překvapilo mě že se bere furt že místo 7 dnů nebrání je tam placebo mám to tak poprvé takže se omlouvám za neznalost. Děkuji

Reakce:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 09.04.18 21:46

Segra ma taky takovou kde ma cervene pilulky a pak bile placebo Ale nevim jak se jmenuje.

radkka
Generální žvanilka 20634 příspěvků 09.04.18 21:48

Je to normální… Také jsem to tak měla, ale nebrala jsem to. Je to spíš proto, abys pak nezapomněla začít s novým platem po pauze, takhle můžeš brát vlastně vkuse pořád… Jen tam chvíli jsou prášky bez hormonů.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 34 inzerátů 09.04.18 21:54

S touhle ne, ale mám mywy a tam je dokonce 24 pilulí a 4 placeba. Není to tak neobvyklé, dřív jsem měla 21 a 7 dní pauza, ale ségra měla taky nějakou s placebem.

Furiosa
Povídálka 17 příspěvků 09.04.18 22:00

Já jsem právě taky do teď měla 21 a 7 pauza ale mám teď po 6 nedělí a předepsal mi tuhle tak mě to překvapilo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >