Antikoncepce Tanielle - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Furiosa
Povídálka 19 příspěvků 09.04.18 21:36
Antikoncepce Tanielle

Zdravím chtěla bych se zeptat jestli máte někdo nějakou zkušenost s touto antinou? Mě ji dneska napsal Dr a překvapilo mě že se bere furt že místo 7 dnů nebrání je tam placebo mám to tak poprvé takže se omlouvám za neznalost. Děkuji

Reakce:
Kikulele
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 09.04.18 21:46

Segra ma taky takovou kde ma cervene pilulky a pak bile placebo Ale nevim jak se jmenuje.

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 09.04.18 21:48

Je to normální… Také jsem to tak měla, ale nebrala jsem to. Je to spíš proto, abys pak nezapomněla začít s novým platem po pauze, takhle můžeš brát vlastně vkuse pořád… Jen tam chvíli jsou prášky bez hormonů.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 19 inzerátů 09.04.18 21:54

S touhle ne, ale mám mywy a tam je dokonce 24 pilulí a 4 placeba. Není to tak neobvyklé, dřív jsem měla 21 a 7 dní pauza, ale ségra měla taky nějakou s placebem.

Furiosa
Povídálka 19 příspěvků 09.04.18 22:00

Já jsem právě taky do teď měla 21 a 7 pauza ale mám teď po 6 nedělí a předepsal mi tuhle tak mě to překvapilo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >