Antikoncepce vs moje dny

Anonymní
24.7.19 20:26

Antikoncepce vs moje dny

Zdravim maminky,

Dlouho jsem antikoncepci nebrala tak se chci s Vami poradit :). Menstruaci mivam pravidelne koncem mesice cili obyvkle ted. Příští mesic jedeme prave koncem mesice na dovolenou, tak jsem si cyklus chtela posunout, aby to nevyslo na tyhle dny. Pred 3mi dny jsem zacala spinit tak jsem si vzala antikoncepci s tim, ze uz to tedy dostanu a pak mi vyjde dalsi cyklus za 21 dni jak doberu platicko cili tyden pred dovolenou. No jenze nyni je to 3. Den co beru antikoncepci, menstruace nokde a cely dny mi je opravdu nevolno. Mam pokracovat v brani platicka s tim ze asi tento mesic vynecham a menstruace prijde po dobrani platicka nebo radsi ted prerusit a zacit brat antikoncepci po menstruaci ktera by snad prisla kdybych ted prestala HA brat. Ta nevolnost je neprijmema aže navic nevim kdy teda své dny ocekavat, muze to tedy jeste prijit ted kdyz budu zobat dal?.. Dekuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1825
24.7.19 20:35

Když budeš zobat dál, tak by krvácení teoreticky přijít nemělo. Těžko říct, jestli něčemu pomůžeš. Ono když to teď přestaneš brát, může se ti z dalšího výkyvu hormonů udělat i hůř, může se to srovnat, to ostatně může, i když nepřestaneš… Než posouvat, spíš bych to být tebou bývala řešila tak, že neuděláš pauzu mezi platicky (jestli máš teda jednofazovou ha)…
Kdyby to šlo snést, ta nevolnost, nevysazovala bych… To je první antikoncepce? Nebo sis zkrátila pauzu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.7.19 20:38

@Kamkam

Ne, brala jsem naposledy asi pred 3 lety. Ted sem prave zacala zase. Takze spis nevysazovat a pockat co po platicku prijde? 😂 😊 Nevolnost se zlepsi, kdyz se poradne nadlabnu, ale zase nechci mit 5kg nahore pred dovcou :roll: :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
11449
24.7.19 20:49

Taky bych brala normálně pořád dál.. Já když jsem tenkrát nasazovala antikoncepci klasicky ten první den menstruace, tak mi to měsíčky zastavilo… pak už přicházely normálně jak měly.. ale taky jsem často napojovala :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1825
24.7.19 20:52
@Anonymní píše:
@KamkamNe, brala jsem naposledy asi pred 3 lety. Ted sem prave zacala zase. Takze spis nevysazovat a pockat co po platicku prijde? 😂 😊 Nevolnost se zlepsi, kdyz se poradne nadlabnu, ale zase nechci mit 5kg nahore pred dovcou :roll: :roll:
:D to chápu… Ty hormony tu MS asi zabrzdili a nedojde dokud nevysadis. Ta nevolnost může být jen dočasná, než si tělo zvykne. Ovšem pak je otázka, kdy ti to přejde. A další jestli je to opravdu dočasný, nebo ti nesedi ta antikoncepce jako taková.
Na jednu stranu je možnost, že když vysadíš a v klidu odkrvacis, udělá se ti líp. Ale stejně tak si to můžeš totálně rozhodit. Já bych vážně asi ještě počkala… A koupila větší plavky :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama