Antikoncepcia po šestonedelí

2.10.19 12:18

Antikoncepcia po sestonedeli

Pekný deň. Som presne 6 týždňov po pôrode a dnes som dostala menzes. Na kontrole po šestonedelí som ešte nebola. Nekojim. Pred tehotenstvom som užívala HAK Belaru. Môžem ju už začať užívať znova už teraz? Nechcem nič zanedbať a ostať náhodou zasa tehotná. Ďakujem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6012
2.10.19 12:44

Kojícím ženám se dává nízko hormonální, co se „zobe“ v kuse. Mám ji, sice častěji špiním, ale lepší to než další bábetko :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2676
2.10.19 12:52

No, záleží, jestli se tato antikoncepce může při kojení, jestli tedy kojíš. Já jsem kojila a dostala jsem Azalii, předtím Cerazette, ale je to skoro to samý. Azalie mi vyhovuje, tak jí beru dál, i když už nekojím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.10.19 13:13
@kve-tinka píše:
Kojícím ženám se dává nízko hormonální, co se „zobe“ v kuse. Mám ji, sice častěji špiním, ale lepší to než další bábetko :mrgreen:
@PapeJ píše:
No, záleží, jestli se tato antikoncepce může při kojení, jestli tedy kojíš. Já jsem kojila a dostala jsem Azalii, předtím Cerazette, ale je to skoro to samý. Azalie mi vyhovuje, tak jí beru dál, i když už nekojím.

Nekojim len neviem či to nie je ešte priskoro užívať keď som nebola na kontrole

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29309
2.10.19 13:25

A neuvažovala jsi o nehormonálním tělísku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27696
2.10.19 13:32
@Dominikuskaaaa píše:
Nekojim len neviem či to nie je ešte priskoro užívať keď som nebola na kontrole

Počkala bych na kontrolu u gynekologa. Poradila se s ním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
883
2.10.19 13:40

Je to v pohodě. Když nekojíš tak klidně můžeš začít užívat hned. Doktor mi na kontrole doporučil počkat až přijde další menstruace a začít až pak. Ale taky už zobu a dobrý :) Akorát ten první měsíc to bylo takové všelijaké než se to tělo uklidnilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.10.19 14:08
@berry4 píše:
A neuvažovala jsi o nehormonálním tělísku?

Nemôžem kôli sekciam ale určite by to bolo lepšie ešte som rozmýšľala o implantáte ale to je tiež hormonálne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29309
2.10.19 16:35

@Dominikuskaaaa myslíš? Plno žen tady na miminu píše, že mají po sekci, i hned po 6 nedělí a v pohodě :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama