Aplikace pro těhotné?

11
13.4.17 08:52

Aplikace pro těhotné ?

Ahoj chtěla bych se zeptat jestli někdo neznáte nějakou aplikaci pro těhotné na Iphone a zdarma? Dekuji :hug: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

13877
13.4.17 08:54

A k cemu by jako takova aplikace mela slouzit? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
13.4.17 09:05

@Kriss Tina abych věděla v jakým sem týdnu a co se deje s miminkem a tak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.4.17 09:07

Nevím jestli je na Iphone..ale na Android je a je zdarma :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2029
13.4.17 09:14

To se bez těch chytrejch telefonů za chvíli nedojde nikdo ani vyčůrat? V jakým jsi týdnu víš podle průkazky a kalendáře a co se děje s miminem si najdeš v časopise nebo na netu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13877
13.4.17 09:18

Ja si prave rikam, jak je neskutecny, ze lidi uz potrebujou aplikace uplne na vsechno :D v jakym ses tydnu snad vis od doktorky ne? A na to se deje s miminkem je spousta stranek a clanku na internetu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
13.4.17 09:22

Nepřijde mi na tom nic špatného, někdo chce projíždět internet, někdo upřednostní aplikaci v telefonu.

Tazatelce: Taky jsem ze začátku těhotenství chtěla něco vybrat, no, postupně mi zůstaly tyto dvě:

Zdraví v mobilu - v češtině, jsou tam základní věci jako těhotenská kalkulačka, vývoj a velikost miminka, růst bříška, přehled vyšetření. Přijde mi to hezky zpracované, ale všechno musíš „naklikat“ sama (nemá tu funkci, že bys zadala termín a rovnou ti to ukazovalo informace k tobě).

I am pregnant - anglicky, personalizovaná, taky obsahuje informace, kromě toho i různé rady. Umožňuje zápis poznámek, váhy (to třeba používám já, pěkně to ukazuje, jestli „rosteš podle tabulek“), ale na později třeba i počítadlo kontrakcí.

Ještě jsem dřív měla pregnancy +, ale to je zdarma jen po 15. týden (jsou tam krásné 3D obrázky).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.4.17 10:32

Já mám WomanLog Pregnancy a Pregnancy +, které bylo zmíněné. Pro přehled, ve kterém týdnu zrovna jsem je to první dobré, při druhém těhotenství nemám čas počítat si v kalendáři a vědět stáří gravidyty, když se mě nějaký doktor třeba zeptá je dobré znát hned a nepočítat to. Má to i manžel v telefonu, chce mít prý o tom přehled :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2067
13.4.17 10:38

Doporucuji nutrimimi. Ale nevim zda je na iphone :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
411
13.4.17 11:01

Nutrimimi je i pro iPhone :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.4.17 13:23

Používala jsem v prvním těhotenství Pregnancy tracker od Baby centre a používám i teď, akorát netuším, jestli je pro iPhone. A brblání o zkaženosti dnešního světa, že na všechno je potřeba aplikace teda nechápu :roll:. Některé jsou zpracované fakt pěkně, člověk se průběžně dozví, jak se plod vyvíjí, jak asi vypadá a pod. Hledat info v časopise - :lol: :lol: A v průkazce teda fakt nemám, kolikátý týden aktuálně jsem, takhle kouknu a vím. A po porodu jsem velmi ocenila aplikaci pro kojení, super věc :palec:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.4.17 13:27

@barbuchablond aplikaci pro kojení neznám, co obsahuje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.4.17 13:37

@Danďuška Některý maj strašně moc položek, od počtu pokaděných plen, upozornění na koupání až po vypitej objem mlíka. Já nakonec zůstala u úplně jednoduché, kde byla délka kojení, čas od posledního kojení a hlavně střídání levého a pravého prsu, který je zrovna na řadě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama