Těhotenství, nebo chřipka?

341
12.4.17 11:31

Těhotenství nebo chřipka?

Ahoj holky.
Pritel si přes půl roku dáva pozor. Zhruba před 14ti dny me bolelo břicho na MS a nic.Pak jsem mela pocit ze na me něco leze a bolesti na MS a večer me svedili bradavky.Pak nic a pak zase pocit ze přijde MS. Mezitím jsem mela nahnedly výtok jako před MS. Naposledy včera. Občas cítím mravenčení v prsou ale jinak me neboli.MS mela přijít před 4 dny.Od včera mam žaludek trochu na vodě. Tehu test negativní. Mate nektera s tímto zkušenost? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8763
12.4.17 11:43

@Violla Ahoj. Tak pozor si dávat může ale… test bych zkusila ještě za pár dní… Příčin zpoždění MS může být hodně stres, nějaké léky…Jako mravenčení prsou atd to sis mohla vsugerovat taky jsem si kolikrát myslela že jsem těhu měla jsem snad všechny příznaky a nic a to jsme se ani v té době nesnažili…Taky to může značit už brzy přicházející menstruaci..ale zase to špinění…je možné že se posunula ovu a proto je test ještě negativní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1299
12.4.17 13:16

A test? co ho koupit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17713
12.4.17 13:34

@Violla já měla pozitivní test až po 6 dnech a to jen slabý duch

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1647
12.4.17 14:16

@Spokojení ty jsi nečetla celý příspěvek zakladatelky? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12147
12.4.17 14:19

Kup si test, jestlize jsi mela mit MS pred 14dny ci dele, uz bude presny. Jinak ja to pri prvnim taky nedostala, Dr na UZ jeste nic nevidela, citila jsem se jak pri chripce, boleni trochu jak pri MS…no, tenhle mesic ta chripka bude slavit 12 let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1647
12.4.17 14:36

Holky vy neumíte číst?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12147
12.4.17 15:15

Asi ne :roll: :D ale je to psano dost zmatecne, mam zmatek v tech dnech i po nekolika precteni…asi unava.Tak jinak, ovulace muze vyvolat slabsi ms bolest, pri uhnizdeni se muze spinit a pak uz to „neco na me leze“ muze byt tehu priznak.Ale jak to tady koreluje s tim, co prislo kdy…to nedam. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8763
12.4.17 17:23

@Lenka_Hal :lol: píše že má 4 dny zpoždění což nic není bych řekla :lol: ale že před 14 dny měla divnej pocit jako na ms ale ms nikde a že měla nahnědlí výtok a ted zase nic :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12147
12.4.17 22:02
@Kajka9 píše:
@Lenka_Hal :lol: píše že má 4 dny zpoždění což nic není bych řekla :lol: ale že před 14 dny měla divnej pocit jako na ms ale ms nikde a že měla nahnědlí výtok a ted zase nic :lol:

10 dnu pred ocekavanou MS bolest jak pri MS, nasleduji nejake „pak“ a jedno „mezitim“ s ruznymi priznaky, nejake spineni 3dny po ocekavane MS…byt doktorkou tak z takoveho popisu moc stastna nejsem :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8763
12.4.17 22:03

@Lenka_Hal tak jako já to chápu :lol: je to dobře napsané

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
341
13.4.17 09:24
@Kajka9 píše:
@Lenka_Hal tak jako já to chápu :lol: je to dobře napsané

Ted jsem na tom tak, ze dneska by mi MS mela puvodne končit. Jedine co cítím je pocit ze MS dorazi. Cyklus mam pravidelny 28dni. Včera tehu test negativní. Žaludek občas na vodě. Dnes ráno jsem si schválně zmerila bazal. teplotu a byla 37.Počkám do konce týdne a půjdu k doktorovi :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8763
13.4.17 10:15

@Violla Tak já si bazálku nikdy neměřila ale holky co si ju měřily když měl yna 37 tak to většinou klaplo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
341
13.4.17 10:56

@Kajka9 tak Já si ji notmalne taky nemerim ale napadlo me to ji schválně změřit :D :D tak uvidím co se z toho vyklube :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8763
13.4.17 11:10

@Violla tak z jednoho měření nic nevykoukáš :lol: to bys musela měřit celí cyklus

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama