Spousta dětí a další na cestě

12.4.17 11:17

Spousta děti a další na cestě

Dobrý den, nevím si rady. Máme s přítelem spolu dvě děti 4 roky a 5 měsíců, 21 měsíců a pak já mám z předchozího 11 letou dceru a přítel má 11 letou dceru také z předchozího. Doma máme jen tři, od přítele máme jen o víkendu jednou za čtrnáct dní. A o víkendu jsem zjistila, že jsem zase těhu. Velice neočekávaně a vůbec nevím jestli si to nechat. Moc se bojím že dětí už bude moc, ale zase se mi vůbec nechce jít na potrat. Říkám si, že když už se zadařilo tak to nemůžu dát pryč. Máte to někdo podobně? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17689
12.4.17 11:18

Nemám, ale závidím moc držím palečky a určitě to zvládnete :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
12.4.17 11:24

Promiň, ale neřekla bych, že máte takovou spoustu dětí. Čekala jsem víc kousků. :lol: Tak holt nebudete mít doma 3 děti, ale 4. Takových lidí je… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
12.4.17 11:30

Pozdě bycha honit… pokud děti budou mít vše co potřebují tak není proč nemít další dítě… já osobně moc nechápu lidi co mají 5 dětí + protože bych nezvládala věnovat se všem tak jak bych chtěla, ale máš docela dobré rozestupy takže budiž :)

• Nahlásit
  • Citovat
12.4.17 11:30

Holky díky, docela mám radost, že z vašich příspěvků ;) doma mám jen tři holky, ale kamkoli jedeme tak máme čtyři 8o ale kdyby to byl ten kluk po všech těch holkách :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4767
12.4.17 11:31

Myslím, že dětí nemáte nijak „moc“, pokud to cítíš tak, jak píšeš, na potrat bych nechodila, mohlo by ti to být líto a být už pozdě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.17 11:32

Tak budete mít 4 děti. A to se určitě dá zvládnout :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.17 11:33

Kdybych věděla, že nemůžu dětem dát to co potřebují tak o tom ani nepřemýšlím!! Děti pro mě jsou nadevše. Máme barák, zahradu a věnuji se všem dětem jak potřebují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
12.4.17 11:45
@KacabaSabinka píše:
Holky díky, docela mám radost, že z vašich příspěvků ;) doma mám jen tři holky, ale kamkoli jedeme tak máme čtyři 8o ale kdyby to byl ten kluk po všech těch holkách :think:

Já myslím, že vzhledem k odstupům to bude v pohodě, pokud nemáte nějaké finanční problémy. A kluka bych vám přála :lol: Zatím mám takovou zkušenost, že když někomu ujely nohy, zadařilo se :mrgreen: :lol: (jedna kamarádka měla pátého neplánovaného chlapečka po čtyřech holkách a další kamarádka třetí neplánovanou holčičku po dvou klukách)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.17 11:45

A co si mysli přítel?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.17 11:47
@KacabaSabinka píše:
Kdybych věděla, že nemůžu dětem dát to co potřebují tak o tom ani nepřemýšlím!! Děti pro mě jsou nadevše. Máme barák, zahradu a věnuji se všem dětem jak potřebují.

Mate dostatecne velke bydleni, to je zaklad. Pokud mate i nejake finance a vztah je funkcni, asi bych tolik nevahala. Tri nebo ctyri deti.. :mrgreen:.
A bud bude konecne nasledovnik trunu nebo si tatka na ten harem poridi brokovnici.

edit-moc se mi libi, jak automaticky pocitas vsechny deti :kytka:

Příspěvek upraven 12.04.17 v 11:50

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47495
12.4.17 11:48

4-5 deti mi jeste prijde v pohode, pokavad vite, ze to zvladate financne, nejste nasackovani, jak sardinky v byte. A hlavne, pokud mezi nimi nebudete delat rozdily moje/tvoje/nase. Tak proc ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12068
12.4.17 11:51

Ja rikam, deti jsou pozehnani v kazde situaci. Bude to zahul, ale neboj, litovat nebudes :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1201
12.4.17 11:53

Já osobně bych nešla ani do tří dětí, ale věc jednolivců.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.4.17 11:55
@KacabaSabinka píše:

to je dobře :kytka: bohužel máme v rodině jednu, která má 7 dětí a čeká osmé, je jí to jedno že nemají na nic peníze a žijou v azyláku…

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama