Aplikace silver sampoonu schauma

26.6.20 09:39

Aplikace silver sampoonu schauma

Ahoj holky. Koupila jsem si silver schaumu. Zkusene, jak aplikujete sampon? Nekde ctu na mokre vlasy, jinde zase na mastne. No babo rad, jaky postup je efektivnejsi :nevim: Mam si nejdrive umyt vlasy svym samponem, smyt a po vysuseni naplacat silver? Nebo je silver i takovy sampon na umyti? Jestli me rozumite. Dekuji za pripadne poznatky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

357
26.6.20 09:47

Silverem si normálně umyješ vlasy, necháš chvíli působit a smyješ..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2221
26.6.20 10:03

Jestli chceš, aby Ti to opravdu krásně stáhlo žluté odstíny a přitom i ošetřilo vlasy nekupuj si tyhle levné značky.
Mám vyzkoušeno a rozdíly jsou neuvěřitelný.
Používám teď tyto dva viz foto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.6.20 10:04
@Elin29 píše:
Silverem si normálně umyješ vlasy, necháš chvíli působit a smyješ..

Dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.6.20 10:07
@Pajik 76 píše:
Jestli chceš, aby Ti to opravdu krásně stáhlo žluté odstíny a přitom i ošetřilo vlasy nekupuj si tyhle levné značky.
Mám vyzkoušeno a rozdíly jsou neuvěřitelný.
Používám teď tyto dva viz foto.

Zkusim nejprve schaumu uz ji mam doma a kdyby nefungovala a byla bych nespokojena, tak vyzkousim. Jsem tyto dva pripravky jeste nevidela. Cena je prosim jaka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1201
26.6.20 10:17

Já Teda můžu doporučit taky ten catwalk tigi. Ostatní my neuvěřitelně cuchali vlasy a nedali se rozcesat. Stojí asi 157 Kč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11140
26.6.20 10:23
@3322Martinka píše:
Zkusim nejprve schaumu uz ji mam doma a kdyby nefungovala a byla bych nespokojena, tak vyzkousim. Jsem tyto dva pripravky jeste nevidela. Cena je prosim jaka?

Schauma funguje dobre. Pouzivam ji uz nekolik let.

Ted zkousim ruzovou blond od Joanna. Dodava vlasum teply naruzovely (ne ruzovy) ton. Krasne se po nem lesknou vlasy. Prodava se i stribrny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2221
26.6.20 10:34

@3322Martinka
Tak „fungovat“ Ti asi bude, ale když pak vyzkoušíš ty kvalitnější, tak teprve poznáš ten rozdíl. Za prvé v tónu té barvy a za druhé v lesku a kvalitě vlasu.
Ten Sachajuan je kolem 300,–. Za mě zatím nejlepší. V kombinaci s tím kondicionérem z toho vypadnou opravdu lesklé stříbrné tóny.
https://www.notino.cz/kosmetika/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
63
26.6.20 12:45

Používám ho na podbarvené vlasy nejdřív umyji ty spodní počkám 3min pak začnu mít vlasy na hoře normálním pak to spláchnu a dám condicionér protože dost vysušuje vlasy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama