Mokrý orgasmus?

Anonymní
25.6.20 18:44

Mokrý orgasmus?

Ahoj, mám takový dotaz ohledne mokrého orgasmu. Vždy když spím s přítelem a dráždí mě penisem na vrchní části pochvy tak se udělám, ale nic ze mě nestriká jen cítím opravdu silné vlhko, i přítel. Tak mě zajímá zda je tohle mokrý orgasmus? :think: stává se mi to vždy ale jen v poloze na misionáře, je to hodně příjemné vždycky dkyz cítím že to přichází tak musím zatknout všechny svaly v těle a pak to přijde, ale žádné stříkání tak jsem zmatená :think: prosím anonym

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3792
25.6.20 19:19

A z čeho přesně jsi zmatená? Sex ti dělá dobře, všechno je v pořádku. Nebo když ten svůj prožitek někam zaškatulkuješ, tak si to budeš víc užívat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.6.20 19:34
@Anonymní píše:
Ahoj, mám takový dotaz ohledne mokrého orgasmu. Vždy když spím s přítelem a dráždí mě penisem na vrchní části pochvy tak se udělám, ale nic ze mě nestriká jen cítím opravdu silné vlhko, i přítel. Tak mě zajímá zda je tohle mokrý orgasmus? :think: stává se mi to vždy ale jen v poloze na misionáře, je to hodně příjemné vždycky dkyz cítím že to přichází tak musím zatknout všechny svaly v těle a pak to přijde, ale žádné stříkání tak jsem zmatená :think: prosím anonym

Hooodně vlhká jsem při každém orgasmu. Za mokrý orgasmus považuji ten, kdy stříkám, a to doslova. Být vlhká pro mě znamená nadrženost a vzrušení a beru to jako samozřejmost. Stříkání beru jako bonus.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.6.20 08:10

Já se můžu udělat klasickým vlhkým orgasmem a mám i úplně mokrý orgasmus kdy opravu stříkám můj manžel to miluje a opravdu pod sebou máme nepromokavou podložku protože jinak by se na tom nedalo ani spát :mrgreen: :lol: a pokud tohoto chceš docílit musíš se naprosto uvolnit přijde takový tlak a pak to prostě přijde a je to naprosto perfektní :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama