Appenzellský salašnický pejsek a děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ráchelia
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 08.01.18 10:56
Appenzellský salašnický pejsek...

Děvčata, je to úplně mimo miminkovské témata, ale jen tak na odlehčenou, nemá někdo doma tohoto miláčka? Chceme si pořídit a ráda bych od někoho zkušenosti…Zda je vhodný k dětem a tak. Děkuji :)

Reakce:
Akinom
Závislačka 4609 příspěvků 08.01.18 11:55

Ahoj,
moc neporadím máme,,klasického,, berňáka.
a ten je zlatej, máme už druhého. První rok před dětmi a neměl problém, jak píšou když se mu něco nelíbí odejde.
Je to strašný mazel, jak první tak teď druhý.
Nikdy nikomu neublížil, a to k nám chodí soustu známých i dětí, kteří si sami otevřou branku a jdou dál bez nás.

Mmsg
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 12:18
@Ráchelia píše:
Děvčata, je to úplně mimo miminkovské témata, ale jen tak na odlehčenou, nemá někdo doma tohoto miláčka? Chceme si pořídit a ráda bych od někoho zkušenosti…Zda je vhodný k dětem a tak. Děkuji :)
:nevim: v inteligenci je na cca 27. místě, takže to není nebezpečná primitivní nestvůra jako bojová, v řadě zemí zakázáná plemena. :palec:
Ráchelia
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 08.01.18 21:15

Děkuji za názory. My na berňáka nemáme odvahu, je pro začátečníka příliš velký…
Tak jsem četla že tohle je taková jeho zmenšenina…Kdyby se ještě někdo našel, kdo jej má, budu ráda.

Akinom
Závislačka 4609 příspěvků 08.01.18 21:36

Já byla v podstatě taky začátečník, když nepočítám psa jako dítě, o které se starali rodiče.
Dnes už máme druhého. Nemyslím si, že jde o výšku, ale taky povahu. Samozřejmě nepřemlouvám :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >