UM Aptamil

300
19.2.07 20:33

Aptamil

Ahojte, da se v Cesku koupit Aptamil od firmy milupa? Je to UM. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28414
19.2.07 20:54

Ahoj be-rus-ko, tak o tomhle UM jsem nikdy neslyšela a neviděla jsem ho, ale možná někdo ano.
Hodně štěstí při hledání… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
20.2.07 08:08

Tady je cislo na milupu v CR 800 110 000. Tak tam zkus zavolat, nebo nekoho pover - ja nerada volam cizim lidem :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
20.2.07 09:26

Moc dekuju za cislo. Mamka mi tam urcite zavola

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
niki a nina-valentyna
16.9.10 21:30

Ahoj bydlim v nemecku a tady se mlicko a vsechny ruzne produkty od ni prodavaji hojne…maji ji dokonce i v nemocnicich…rekla bych ze v cechach se to jmenuje nutricia…protoze tady je aptamil od milupy a v cechach je to uplne stejne a jmenuje se to nutrilon od nutricie…tak nevim.
A chtela bych se zeptat jaka znacka mleka je nejlepsi? Jestli nutrilon, sunar, nebo hipp?
Chci dat sve male mysce to nejlepsi…dekuji :-D

• Nahlásit
  • Citovat
944
17.9.10 12:21

Podle toho telefoniho cisla se jedna opravdu o nutrilon.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
niki a nina-valentyna
17.9.10 13:51

Tak jsem dnes zjistila ze je ten aptamil…v cechach nutrilon to nejlepsi umele mleko na trhu.Nejvice se podoba mamincinu mleku.Je sice asi nejdrazsi ale co by jsme pro sva miminecka neudelaly ze? :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
omajda
10.2.11 13:28

aptamil

Dobrý den , APTAMIL je v ČR NUTRILON, v Rakousku kupuji APTAMIL a u nás kupuji NUTRILON - je to jedno a totéž i balení je stejné jen jiný nápis… :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
14771
10.2.11 13:39

a v Polsku je to Bebilon a je tam levnější než tady Nutrilon :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.2.11 13:59

Jojo v Polsku Bebilon,já si ho nechala posílat z mimibazaru a vyšel skoro o 100 Kč levněji než u nás.A jinak Nutra defense od Sunaru je novinka a je ještě lepší než Nutrilon.Karolí se po něm i zlepšilo kakání a chutí je taky jak mm

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
klarastein
31.8.11 09:15

Aptamil

Dobrý den,
pracuji mimojiné pro společnost Nutricia a Aptamil=Nutrilon, jmenuje se v každé zemi jinak, protože firmy se neustále kupují sem a tam. Ale jedná se o stejný produkt. Takže se nemusíte bát :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
11.11.17 10:01

Dobrý den, včera jsem v Německu koupila Aptamil, normálně dceři dělám Nutrilon, ale přijde mi, že ten Aptamil má jinou chuť. Takovou lehce nahořklou, ten Nutrilon mi přijde o dost sladší. Přinde to jen mně? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2962
12.11.17 21:15

A jaký je to aptamil, jednička? V německu je právě u nás označovaná jednička označovaná jako PRE, a jejich jednička obsahuje kromě laktózy ještě jiné uhlohydrátky - škob, tak jestli to není tím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.17 09:35

@JanulaM já jsem úplně pitomá. Koupila jsem aptamil HA a vůbec mi nedošlo, že by to mohlo být hypoalergení, prostě jsem koukala jen, že je to 0-6 měsíců. Ale chutná jí. Tak budu doufat, že jí to nic neudělá, když je teď prohazuju s normálním nutrilonem profuturou. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2962
21.11.17 10:09

Určitě to nic neudělá, ten HA je naopak šetrnější k trávení, obsahuje naštěpenou bílkovinu. Horší by byl přechod z HA na obyčejnou 1. Hlavně, že jí šmakuje :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama