Arganový olej do vlasů před mytím

Anonymní
23.9.19 10:49

Arganovy olej do vlasu pred mytim

Ahoj maminky davate si nektera olej do vlasku pred tim nez ji je jdete umyt? Je to k necemu ma to smysl dekuji za odpoved

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
9889
23.9.19 11:03

Před mytím má smysl velká olejová maska - tedy že vlasy spláchneš hodně horkou vodou, pak je promažeš velkým množstvím oleje, zabalíš do folie a dáš přesto buď ručník a nebo teplou čepici a necháš to na hlavě dostatečně dlouho (30 minut je minimum, ale klidně i někkolik hodin) a pak to smyješ.

Jenom troška oleje do konečků před mytím je zbytečné vylévání drahého oleje. Do konečků se to dává po mytí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12489
23.9.19 11:03

Zdravím,

osobně si dávám do vlasů kombinaci kopřivového oleje (vyrábím sama - sušené kopřivy naložím na pár týdnů do oleje) a mandlového oleje – většinou si vmasíruju do hlavy pár kapek večer, pak hezky rozčešu kartáčem do délek a nechám působit přes noc, případně aspoň pár hodin. Stačí velmi malé množství a funguje perfektně.

Hezký den, Iva :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.9.19 11:06

Ahojky,
já si dávám arganový olej občas na konečky a pak na pokožku hned u čela, kde se mi hlava hodně loupe. Nechávám to jako takovou „masku“, většinou o víkend, když mám vlasy trochu mastnější a potom klasicky spláchnu. Nemůžu říct, že bych viděla nějaký extrémní rozdíl, jen konečky jsou méně roztřepené.
Někdy si ho dávám i po umytí na suché vlasy, ale jenom malinko ho rozetřu do vlasů, když je ho hodně, tak mi to pak přijde, jak kdyby ty vlasy byly mastné. :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2031
23.9.19 11:12
@Anonymní píše:
Ahoj maminky davate si nektera olej do vlasku pred tim nez ji je jdete umyt? Je to k necemu ma to smysl dekuji za odpoved

Mám seboreu a sem tam si dám arganový olej po celé hlavě, pořádně až na kůži a po celé délce. Necham působit přes noc a pak smyju.Ja teda arganový používám i na obličej, vlastně jen argan, každý večer a za mě teda top produkt.Me kožní problémy (ekzém, seborea) se zmírnily na neviditelno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.9.19 15:23

Já dávám vždy potom :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie