Arnica montana 30ch

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
matiask
Povídálka 16 příspěvků 05.11.14 15:05
Arnica montana 30ch

Ahoj Holky mate niekdo skusenost s Arnica montana pred porodom? A po porode? bola som v lekarni a nevedela som aku, tak mi predala 30 ch… neviete jak je to s tym. mozem ju brat? alebo si radsej kupit tu 15 ch? prosim poradte :roll:

Reakce:
scentini
Závislačka 3596 příspěvků 05.11.14 15:14

30 jsem brala před porodem, 15 po. Porod nic moc. Ale nevím co jsou očisty, skoro jsem nekrvacela.

cernus
Závislačka 3802 příspěvků 05.11.14 15:19

Ahoj Matiask,

nasla jsem tohle:
http://www.azrodina.cz/…-a-po-porodu

jinak si myslim, ze by stacila ta 15 nebo 9. Jeste bych doporucila si udelat roztok, ve flasce s prevarenou vodou rozpustit 5 kulicek.;-)

matiask
Povídálka 16 příspěvků 05.11.14 15:38

Dakujem za odpovedi :) mam doma tu 30 Scentini ake davkovanie s mala na tu 30 pred porodom? :hug:

scentini
Závislačka 3596 příspěvků 05.11.14 16:44

@matiask 5 kuliček

matiask
Povídálka 16 příspěvků 05.11.14 17:03

5 kulicek denne alebo tyzdenne, ja som nasla na nete ze tyzdenne… :?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Budeme je kopat do achillovek! Vydra před zápasem s Anglií naštval české fanoušky

V pátek večer čeká českou fotbalovou reprezentaci nezapomenutelný zápas. V... číst dále >

Adekvátní trest pro Terezu? Státní zástupce říká minimálně 25 let a plánuje odvolání!

Představa, že v pákistánském kriminále stráví následujících osm let života,... číst dále >