Mlíko teče, nepravidelné bolesti - jet do porodnice?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
nevernamrcha
Kecalka 122 příspěvků 05.11.14 13:57
Mlíko teče ????

Ahoj holky,
potřebovala bych poradit, jsem v 36 tt., malou cítím hodně dole. Mám cca 10 dní bolest jako při menstruaci - nejsou ale pravidelné, v noci se mi přidávají bolesti v kříži a kyčlí.., teď mi začalo téct svévolně mléko…
Mám jed do porodnice, nebo vyčkat???

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 05.11.14 13:58

@nevernamrcha to mléko nic neznamená - ke konci je to normální.. pokud máš bolesti pravidelně, hurá do porodnice. Jinak půjde nejspíš jen o poslíčky.

miisenka
Extra třída :D 14314 příspěvků 05.11.14 13:59

@nevernamrcha
Takze duvod odjezdu do porodnice je, ze ti tece mleko?

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 05.11.14 14:01

Tipla bych poslíčky. To, že začalo téct mléko, je taky… normální.

Pokud bys ale měla mít jakoukoli pochybnost, kdyby byly bolesti veliké, měla bys nepříjemné pocity (dej na svůj instinkt), tak rozhodně na nic nečekej. Nestane se nic horšího, než že tě zase pošlou domů.

nevernamrcha
Kecalka 122 příspěvků 05.11.14 14:04

A ty bolesti v kyčlích znamená že se roztahuji???

pikola
Generální žvanilka 20125 příspěvků 05.11.14 14:04

Tak hlavne si ty prsa nemackej. Pokud nemas pravidelne nebo velke bolesti nejela bych

Verca1989
Echt Kelišová 9091 příspěvků 05.11.14 14:05

To ti neteče mléko ale mlezivo a je to úplně normální, některým ženám před porodem teče, některým ne, na budoucí kojení to vliv nemá :kytka: Hlavně to nijak nevymačkávej, do podprsenky kdyžtak pořiď vložky, pokud to teče moc :)
A ty bolesti, pokud nejsou pravidelné, tak nejspíš půjde jen o poslíčky :)

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 05.11.14 14:06
@nevernamrcha píše:
A ty bolesti v kyčlích znamená že se roztahuji???

Ano, tělo se připravuje na porod, ale taky to může být, že se kvůli dítěti přesunuje bod těžiště a chodíš jako kachna a to je prostě na nohy a kyčle poněkud záhul

andelka83
Generální žvanilka 20567 příspěvků 05.11.14 14:08

Přesně tak. Poslední měsíc je všechno normální. Jak bolesti spodku (ano, všechno se tam roztahuje a uvolňuje a kolikrát to bolí jako prase a v noci se blbě spí) tak nepravidelné křeče, stahy dělohy. Jsou to poslíčci, zcela normální. Děloha trénuje. Z prsou ti teče mlezivo, taky normální, už od půlky těhotenství to tak může být. Nic z toho není důvodem plašit.

atominnka
Generální žvanilka 21991 příspěvků 05.11.14 14:09

@nevernamrcha to je normální, to mlíko i kyčle… obojí je nepříjemné, ale patří to k věci.. loni touhle dobou jsem to měla taky, necelej měsíc před TP, chodila jsem jak napr.anej kačer, bolel celej spodek, kyčle děs a mlíko teklo proudem :-)

nevernamrcha
Kecalka 122 příspěvků 05.11.14 14:09

Holky děkuju za info, teď už budu v klidu :-) :-)

dani24687
Neúnavná pisatelka 15428 příspěvků 05.11.14 15:39
@nevernamrcha
@miisenka píše:
@nevernamrcha
Takze duvod odjezdu do porodnice je, ze ti tece mleko?

Dobry den, tak jsem tu, zacalo mi tect mleko :-D

Mivév
Ukecaná baba ;) 1783 příspěvků 05.11.14 18:37

Mléko před porodem téct nemůže, v prsou je do porodu tzv. kolostrum a ne mléko, takže jediné, co může téct je kolostrum a to může téct i mnohem dříve, když je ho více.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Tip na výlet: Liberec a okolí

Tentokrát zveme na výlet do Liberce. Projeďte se vlakem, vyjeďte lanovkou na... číst dále >

Články z Expres.cz

Blonďatá raketa večer namol: Příběh Marly Růžičkové (†28), neznámé dcery Česka

Energii by mohla rozdávat a pro rodiny nevinných obětí válek na Blízkém... číst dále >

Dominik Hašek pro Expres: Šikanovali mě, ale i já sám jsem dělal to stejné

Bývalá hokejová legenda, Dominik Hašek (54) od útlého věku žil jenom hokejem.... číst dále >