Arogantní majitel

10
28.8.20 12:11

Arogantní majitel

Právě mi volal majitel, a chtěl, ať mu řeknu co chci v bytě spravit. Já mu tedy řekl že splesnivělo světlo (před tím to byla sprcha kterou „opravoval“ 4 dny… + k tomu ještě spal v koupelně, takže jsem musel chcát a srát v centru Zlíčín) podlahy se odlepují + ještě tvrdil, že nechce Ukrajince a co se vedle přistěhovalo? no Ukrajinci! tak mu to vše klidným hlasem říkám, a on mi na to řekl, že nic opravovat nebude, ať si to opravím sám, a jestli se budu stěhovat jinam, že mi to dá sežrat…¨ já mu na to řekl, že se asi zbláznil, že to je pronájem ne vlastní a že nic opravovat nebudu a odstěhuji se, on na to pouze řekl „držte hubu“ a zavěsil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1032
28.8.20 12:15

Ohrnujete nos nad Ukrajinci, ale vyjadřujete se jako primitiv a hulvát. Co je vlastně předmětem diskuse?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16897
28.8.20 12:15

Tak se odstěhuj… :nevim:. Závady mu dej písemně ať ti to pak nenaůčtuje a všechno si nafoť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15864
28.8.20 12:24

A od nás tady chceš co? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
28.8.20 12:26

@Janli To jsem udělal, vše mám natočené, sepsané, i u sousedů jsem se ptal + mi tedy podepsali, že i u nich to není dobré, a majitel mi na to řekl to co jsem napsal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
28.8.20 12:27

@Alriga No zrovna jsem si myl ruce, a říkám si, že mi nikdo neodpoví kvůli tomu, že jsem si dovolil napsat něco sprostého :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
28.8.20 12:28

@BohunkaP Normální odpověď :)_

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
28.8.20 12:30

Můžu se zeptat jak jako splesnivelo světlo? To jako jen tak samo od sebe a teď to chceš po majiteli opravit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
768
28.8.20 12:31
@Jakubkubik píše:

A jak že zní otázka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4694
28.8.20 12:31

Se odstehuj. Zlatý ukrajinci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2050
28.8.20 12:32

V občanském zákoníku je napsáno od jaké míry se podílí vlastním a nájemník. https://www.son.cz/info.php?… detail tady je to popsáno, nevím jestli odkaz bude fungovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15864
28.8.20 12:33
@Jakubkubik píše:

Výlev jsi sice sepsal krásný, ale žádnou otázku jsi nepoložil ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
28.8.20 12:38

@thalasan Jo vařil jsem, a světlo se prostě odlepilo, a visí jenom za kabel, a pod ním píseň, je mi jasné že tomu nevěříte, ale naštěstí jsem měl otevřené okno, a viděli to sousedi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
28.8.20 12:41

@BohunkaP Já jsem čekal, že jste dost inteligentní na to abyste pochopili, na co se ptám :P
Normální nezávislí člověk mi řekl, že to je hrozný, a že to není normální :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
635
28.8.20 12:46

No, jestli se s majitel bavíš stejným způsobem, jako se prezentuješ tady, tak se nedivím, jak s tebou mluví. Ono na hrubý pytel hrubá záplata. Já vždycky nejdál došla se slušností…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama